Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Arra kér a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Arra kér a barátom, hogy vágassam le a hosszú hajamat rövidebbre.

Figyelt kérdés
Elég hosszú a hajam, a barátom pedig tegnap beszólt, hogy jó lenne, ha levágatnám, mert ekkora haj már nem szép és kislányokhoz illik, nem egy 25 éves nőhöz. Nem arról van szó, hogy ápolatlan, nincs 1 töredezett hajvégem és dús is, neki kifejezetten a hossza nem tetszik. :( Nagyon elkeserített, mert hosszú-hosszú évekbe telt míg ekkorára növesztettem és nagyon sokat gondoskodtam/gondoskodom róla, imádtam eddig. Más gondunk nincs...
2018. jan. 2. 08:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

A világon senki miatt nem változtatnék a hajamon, nem vágatnám/festetném be/tűzném fel stb., azért mert valaki más kitalálta, hogy neki az úgy jobban tetszik. Az én hajam, úgyhogy azt csinálok vele, amit akarok, az a lényeg, hogy nekem tetszen. Ha a páromnak nem tetszik, akkor így járt, vagy elfogadja vagy, ha annyira zavarja, akkor keres olyat, aki tetszik neki. A szakítás a részedről szerintem is drasztikus lenne, előbb beszéljetek róla, hogy miért mondta, így nem is tetszik-e neki, zavarja-e stb., te is mond el, hogy így szereted, tetszik a hajad stb., úgyhogy ezt beszéljétek meg, de a hajadról te dönts.


Egyébként nekem is kb. ilyen hosszú hajam van, sötétbarna, egyenes és imádom. Szerintem egyáltalán nem kislányos, ha valaki annak tartja az meg nem érdekel. Én szeretem, egészséges, jól áll, sosem vágatnám le. A legrövidebb hajam kb. vállig érő volt még tinikoromban...teljes szívemből gyűlöltem, utáltam, konkrétan bőgtem mikor megláttam...sosem vágatnám le a hosszú hajamat.

2018. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

Ne vágasd le, hülye a pasid indoka. Bár a linkelt képen pont az az igénytelenül növő, száraz haj van, amit már lehúz a súlya és lapul a fejre, a nő meg Jézusnak néz ki, de nem kell 25 évesen rövidet hordanod. Sőt, soha nem kell.


A haj a nő ékszere bugyutasághoz: van az a mondás, hogy aki szép az reggel is szép? Én mindig azt mondom, aki szép, az rövid hajjal is szép. De pixivel. Az az igazi szépség, mikor az arcodé a főszerep.

2018. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

SENKI kedvéért ne vágasd le!


Párom egyszer vágatta le egy lány kedvéért a szakállát, aztán a csaj kijelentette, hogy tévedett, mert nem is néz úgy ki jól :D


Én minden változtatást MAGAMÉRT teszek, a te hajad pedig gyönyörű lehet :)

2018. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Le ne vágasd! A hosszú hajat mindig föl lehet tűzni, de a rövidet nem lehet leengedni. Én levágattam a hosszú hajam, nem sok mindent bánok úgy mint azt a hülyeséget. A büdös életben nem fog már olyanra visszanőni.
2018. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#14


Bocsi elbeszéltem melletted!

Én sem arra gondoltam, hogy szakítani kell emiatt, csak arra, hogy tényleg nem szép dolog erre kérni valakit.

Csak simán túl kell a kérésén lépni. Én kb meg se hallanám :) (#12)

2018. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű az ilyen hosszú haj. Én a fél karom adnám érte. Ha a párom azt mondaná, hogy vágassam le és nem akarnám nem vágatnám le csak a kedvéért. Ha nem érti meg, hogy nem akarom, csesztetne vele , folyton hangoztatná, hogy gyerekes és ronda akkor kiadnám az útját.
2018. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!