Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Arra kér a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Arra kér a barátom, hogy vágassam le a hosszú hajamat rövidebbre.

Figyelt kérdés
Elég hosszú a hajam, a barátom pedig tegnap beszólt, hogy jó lenne, ha levágatnám, mert ekkora haj már nem szép és kislányokhoz illik, nem egy 25 éves nőhöz. Nem arról van szó, hogy ápolatlan, nincs 1 töredezett hajvégem és dús is, neki kifejezetten a hossza nem tetszik. :( Nagyon elkeserített, mert hosszú-hosszú évekbe telt míg ekkorára növesztettem és nagyon sokat gondoskodtam/gondoskodom róla, imádtam eddig. Más gondunk nincs...
2018. jan. 2. 08:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Azért nem kell bolhából elefántot csinálni. Ilyen marhaságért szakítani... tuti, hogy minden más oké?
2018. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%

#11 valóban nem akkora dolog, de azért az meg van, hogy egy nőnek a haja az egyik legnagyobb ékszere? És arra kérni valakit, hogy váljon meg tőle... hááát, elég meredek.


Csak hogy érzékeltessem:


A nők többsége legalább olyan körültekintően választ fodrászt, mint nőgyógyászt.

2018. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki, hogy vágatsz belőle, ha ő told pár centit a fütyijéhez!

Egészségileg, ha nem indokolt, akkor le ne vágasd!

2018. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
#12 én is nő vagyok. Nagyon nehezen növő, töredező hajjal. Tudom, milyen macera, hogy szép hosszú haja legyen valakinek. De akkor is, csak azért szakítani, mert a pasi megjegyezte, hogy a rövidebb haj előnyösebb lenne erős túlzás. Még mindig azt gondolom, hogy egy ekkora hajat szépen fel lehet tűzni, és akkor meg is marad, de nincs is útban. De ezért eldobni egy egyébként jó kapcsolatot nettó hülyeség. 11 voltam.
2018. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Ez most komoly? Ezért szakítani? Még fog a párod annyi hülyeséget mondani hogy meg is unod. Amúgy ha eddig is veled volt akkor tetszel neki. Jobb esetben szeret is téged. Azért mert beszólt a hajadra, az sehol nem azt jelenti, hogy te ne tetszenél neki vagy eddig is csak nagy duzzogva járt veled?


Ha minden ilyen piszlicsáré dolog miatt szakítanának az emberek akkor valami csodaszámba menne a működő párkapcsolat is.


Ne fújd fel így a dolgot.

2018. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

Az ennyire hosszú már szerintem sem szép, de biztosan nem vágatnám le, ha nekem ez tetszene és a barátom kérné.

Az én páromnak meg az a mániája, hogy minél hosszabbra növeszem, de akkoe is levágattam belőle most, mert már zavart, húzta a fejbőröm, mindenbe beleakadt. Elfogadta és kész.

Ha minden rendben van, nem a hajadért szeret a párod.

23/N

2018. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
Emiatt biztos nem szakítanék,egyébként igaza van a barátodnak,kislányoknak való ez a haj,felnőtt nőkőn inkább röhejes és csúnya.
2018. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%
Ja, ha te már emiatt a szakításon gondolkodsz, akkor ott vagy nagy a baj, vagy más baj is van...
2018. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nagyon szép az ilyen hosszú haj, nekem nagyon tetszik. Emiatt szerintem ne szakíts, nem hinném, hogy ez akkora probléma lenne, amit ne lehetne áthidalni...

Ha mégis szakítanál, akkor írj rám. 31/F

2018. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 2. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!