Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel bántott meg legutóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bántott meg legutóbb a párod?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeltétek a dolgot? Meddig tartott a "nem beszélek" veled időszak?
2018. jan. 2. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A létezésének hiányával. :O
2018. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

“Meddig tartott a "nem beszélek" veled időszak?”


Ilyet utoljára kamaszkoromban csináltak velem. Felnőttként már nem így működik egy szellemileg nem visszamaradott ember.

2018. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Még karácsony előtti pénteken (dec. 22) mondta, hogy lesz egy munkahelyi ünneplős ebéd, aztán utána még dolgozgatnak valamit 4-ig, akkor jön haza.

Este 11-re talált haza, mert hogy addig elhúzódott az "ebéd".

Ez önmagában igazából nem is zavart volna, de nem hívott nem írt, eszébe se jutottam egész nap, ez nagyon rosszul esett.


Nem volt "nem beszélek veled" időszak, mi értelme lenne annak?


Hazaért, leültünk, megbeszéltük, közben ittunk egy pohár bort, szeretkeztünk, aztán társasoztunk hajnalig. (Persze még megmaradt bennem a tüske egy ideig, de még azóta többször beszélgettünk erről, kényeztetett, stb)

2018. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén szólva nem emlékszem, mikor bántott volna meg utoljára, nem szokása, főleg nem szándékosan. Viszont amikor megtörtént, akkor se volt soha "nem szólunk egymáshoz" időszak, helyette leültünk megbeszélni a dolgot. Ez nem az óvoda, hogy bármelyikünk megsértődve vergődjön ki tudja meddig, ahelyett, hogy kommunikálnánk egymással emberek módjára.
2018. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Hát ne haragudj meg de aki így kezeli a párkapcsolati problémákat, azzal komoly bajok vannak a fejben.

Amúgy ma este, mikor nem engedett be a takarója alá, mert hideg volt a lábam. :D Ennél nagyobb dologgal nem is emlékszem mikor bántott meg, szerintem kb soha. Mondjuk nem is veszek semmit véresen komolyan. Tudom, hogy szeret akkor minek hisztizzek minden apró baromságon ami esetleg nem tetszik? "Nem beszélek vele" időszak 6 év alatt sose volt 1-2 óránál tovább.

2018. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Azzal, hogy nincs.
2018. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem szokott meg bántani,mondjuk az is közre játszik,hogy nincs.
2018. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy nem töltötte velem a szentestét, pedig megígérte.

Én se tartom megoldásnak a duzzogást, megbeszéltük.

2018. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szilveszterkor. Szoktunk néha csipkelődni egymással, és egy beszólással többet eresztett meg, egy kelleténél kicsit fájóbb pontot piszkálva. Szóltam neki hogy sok lesz, kb 10 percig nagy volt a feszültség, aztán kirobbant, veszekedtünk egyet aztán leültünk megbeszélni, kijött hogy kit mi bánt és miért, mindenki bocsánatot kért amiért kellett, megbocsátotta amit kellett, békeölelés és vége is volt.

A "nem beszélek időszak" kb az a 10 perc lehetett, ha azt időszaknak lehet nevezni.

2018. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor tavasszal történt. Aznap nagyon sokat sírt a kisbabánk, közben a két éves "nagy" egész nap rosszalkodott. Tényleg kiborítottak. Mire a férjem hazaért, elaludt a baba. A férjem meg azt mondta, hogy "nyugtass meg, hogy nem fojtottad meg". Ez nagyon rosszul esett, nagyon kiakadtam. Kb.2 órán keresztül éreztem azt, hogy gyűlölöm a férjemet, és többé rá se bírok nézni. De nem akartam olyat mondani, amit másnapra megbántam volna, így inkább megkértem, hogy hagyjon békén, majd szólok, ha jobban leszek. 2 óra múlva leültünk beszélni. Ez volt eddig a "rekord". Amúgy fél-1 óra, amíg inkább a nyelvünkre harapunk.
2018. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!