Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok olyan eseteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok olyan eseteket, amikor a párotok fizikailag bántott titeket, de mégis vele maradtatok?

Figyelt kérdés
Mondjuk megpofozott, vagy netalán rosszabb. :( És ha megtörtént, miért történt, és mi lett utána?
2016. márc. 14. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Velem nem volt ilyen.

De ha lenne, nem maradnék vele.

2016. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én egyszer ráléptem az akkori csajom lábára. A földön feküdt, én meg nem láttam.

Rá másfél évvel elhagyott.

2016. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Velem sem volt még soha ilyen, de az biztos, hogy addig élne.
2016. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VirágésBence ***** válasza:
68%
A barátnőmet volt, hogy megütötte az exe, de végül nem amiatt szakítottak. Nekem volt egy barátnőm, 6 hónapot voltunk együtt és egyszerűen mindenre és mindenkire féltékeny volt, amikor meglátta, hogy egy lány barátommal beszélek vagy egy lány képét likeolom, bármi kontaktusom van lányokkal egyszerűen csak elkezdett sírni, ordítani és ököllel ütötte a mellkasomat, teljesen idegbeteg volt, kár, hogy rápazaroltam fél évet és ez az elején nem jött ki.
2016. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok sztorit. De ha nem elméleti a kérdésed, akkor a saját érdekedben javaslom, hogy ne próbáld felmenteni az agresszív felet, mert egyetlen ok sincs, ami feljogosítana bárkit a fizikai bántalmazásra. Szóval ne keress mentséget a viselkedésére, mert nincs.
2016. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem bántalmazott még egy párom sem, de ha így lett volna, az lett volna a kapcsolatunk utolsó napja, még ha csak egy kis pofonról lenne szó, akkor is.
2016. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer bántottak, még csak megráncigáltak, de figyelmeztettem az illetőt, hogy többet ilyet ne csináljon.

Második alkalommal, mikor már ütött volna, közöltem, hogy elhagyom. Olyan szinten felháborodott, hogy azonnal pakoltam... Nem is értem miért....

2016. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak megrángatott, mert nem voltam hajlandó mellé feküdni, mikor részeg volt és büdös mint egy csöves. Utána józanul bocsánatot kért és szégyellte magát, úgyhogy nem hagytam el, de eléggé ijesztő volt. Ezután még egy évig voltam vele, de többet nem fordult elő, és más miatt hagytam el.
2016. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!