Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat együtt vagyunk megunjuk egymást?

Figyelt kérdés
2 hónapja randizgatunk egy pasival, de heti 4x tuti talizunk.. Én pedig úgy érzem ,hogy kifogytunk a témából. Sokszor alszom nála , és nem nagyon tudok vele dumálni , pedig nagyon pörög az agyam.. Most próbálok visszább venni , nem mindig nála aludni, hanem programokat szervezni. Neki is elmondjam ezt? Meg ő egész nap írogat nekem chaten.. Mit tanácsoltok? 21/L ő pedig 41/F
2018. jan. 2. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Pintér Tibor és Frida? :D
2018. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen korkülönbséggel igen, mivel eleve nem lesz közös témátok, vagy ha igen abból meg vita lesz mert máshogy gondolkoztok.

Egy normális kapcsolatban mindig lesz miről beszélgetni, nem fogjátok egymást megunni.

2018. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Az nem arra megy hogy ha tul sokat vagytok eggyutt egymasra untok.Ha szeretitek egymast normalis hogy annyit vagytok eggyutt.Ha majd egyszer komojra fordul a dolog nemfogtok osszekoltozni mert feltek hogy megunjatok egymast?Ha szeretitek egymast jo eggyutt lenni hasznaljatok ki ennyi.
2018. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként tökéletes pasi.. Úriember tényleg , de a beszélgetés akadozó. Ti miről beszélgettek , ha folyamatosan együtt vagytok?
2018. jan. 2. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Neki is elmondjam ezt?"


Nem, kislány, majd kitalálja, kb 2 hónap múlva, mikor már romokban a kapcsolat.


Az ŐSZINTE NYÍLT KOMMUNIKÁCIÓ az első számú fontosság egy kapcsolatban.


Figy, a házastársak akkor unják már egymást, szerinted?

Te éretlen kislány vagy még, édes istenem!

2018. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Heti 4 találkozó? Szex és még marad idő beszélgetésre???
2018. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj, hogy hiába mondjuk el, hogy mi miről beszélgetünk. Mert ezeknek olyan dolgoknak kell lenniük, amik spontán, maguktól jönnek föl, és órákig el tudtok róla beszélgetni. Ahol nincsenek ilyen témák és ilyen beszélgetések, annak a kapcsolatnak nincsen jövője.
2018. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3,5 ev utan is tudunk ejszakaba nyuloan beszelgetni pedig egyutt is elunk....

Az exemmel viszont 5percet se tudtam...20 ev korkulonbseg volt....semmikozos nem volt bennunk

2018. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy jó kapcsolatban nem áll fenn egymás megunásának lehetősége. Egy kapcsolatot fenn kell tartani, folyamatosan ápolni és építeni kell. Mi a párommal együtt élünk, mégsincsenek kínos csendek. Megbeszélünk mindent. Ilyen helyzetben én biztos elmondanám a páromnak, hogy számomra zavaróak ezek a kínos csendek. Mindenképp meg kell beszélni a problémákat mivel ha egy ilyen apróságot nem tudtok megbeszélni mi lesz később? Ennél lesznek bonyolultabb helyzetek is szép számmal.
2018. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor velünk lehet a baj, mert együtt élünk évek óta, és be nem áll a szánk, ha kettesben vagyunk, át tudunk beszélgetni egész éjszakákat...

El se tudom képzelni, hogy mi alapján lehet szimpatikus, ha 16 találkozó (8 hét * 2) alatt már nem bírtok beszélgetni... Uramatyám.

Mi a cél így? Mert ebből komoly kapcsolat, pláne összeköltözés bajosan lehetne...

2018. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!