Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha túl sok időt töltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl sok időt töltünk együtt, akkor hamarabb megunjuk egymást? 22/L

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő állandóan találkozni akar, ami persze nincs ellenemre, mert nagyon szeretem, de én szeretek egyedül is lenni, elfoglalom magam akkor is, ha ő nincs velem. És van, hogy együtt töltjük a teljes hétvégét, délig alszunk, utána is csak fetrengünk, szóval semmi értelmeset nem csinálunk, csak filmezünk, eszünk, iszunk, néha szexelünk. Persze jól érzem magam, de félek, hogy ha ennyi időt töltünk együtt, egy idő után már nem lesz érdekes a másik. Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?
2013. febr. 24. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
változatos program és nem lesz megunás
2013. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még alig vagytok együtt, ilyeneken agyalsz? Mi lesz 2 év múlva? N
2013. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nincs párkapcsolat, nincsenek ilyen gondok.
2013. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha összeilletek, nem fogjátok megunni egymást, de azért nem hátrány, ha ennél kicsit változatosabb programot csináltok.
2013. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nah, mintha magamat hallanám. Ugyanez a helyzet nálam is.
2013. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted és össze is passzoltok, akkor nem fogod megunni. Meg egyszer úgyis együtt fogtok élni, gondolom ez a tervetek.
2013. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!