Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem nézi sok nő, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi sok nő, hogy a gyereke nem a pénztárcára fog hasonlítani, hanem a tulajdonosára?

Figyelt kérdés
Mert van pénze.
2018. jan. 2. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Legalább a gyerek biztos anyagi körülmények között nő fel. A genetika összetett dolog, egyáltalán nem biztos, hogy a gyerek az apja tulajdonságait örökli. Ahogy a "csúnya" is egy baromi relatív fogalom. Ennyi erővel csak a Brad Pitt típusú szuperszexi férfiaknak szüljünk gyereket nem? Amúgy meg nem a külsőt kell nézni, hanem hogy megfelelő anyagi háttér, jó apafigura és párkapcsolat példa legyen a gyerek előtt. Tök mindegy hogy néz ki az apja, az a lényeg, hogy jó legyen a kapcsolat és szeressük egymást.
2018. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Az én gyerekem egy tündéri kis buksza' és nagyon hasonlít az elegáns pénztárcára....

Probléma egy szál se.


Na erre varjál gombot...

2018. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem minden a szépség, és nem tudhatod kinek a génjeit örökli majd a gyerek. Lehet hogy az apai nagymamára fog hasonlít aki rém ronda, miközben a férjed a nagymamájára hasonlit. Ennyi erővel komplett képes digitális családfával kellene ismerkedni. Ez pedig annál is nehezebb mint egy nőt új BMW X5 kávézni vinni (van autóbérlés is :D).
2018. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Változatlanul nem értem, hogy itt egyesek milyen felsőbbrendű atyaúristennek képzelik magukat, hogy úgy gondolják, hogy joguk ítélkezni afelett, hogy a párválasztás során kinek mi a perdöntő. Különbözőek vagyunk. Ha valakinek a biztos anyagi stabilitás a fontos, akkor az. Ha a jóképűség vagy az intellektus, akkor az. Ha pedig az, hogy '92 szilveszterén milyen mókásan állt rajta az az undorító lila színű zakó, akkor az. Legyünk már egy kicsit elfogadóbbak! Attól, hogy nem értek egyet valakivel, még ne gondoljam már azt, hogy nekem van igazam, és életvezetési tanácsadást kell adnom mindenki számára...
2018. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14: mert az emberek hajlamosak a saját nyomorúságukat másra is kivetíteni.


Egyébként valóban rengeteg bűn rossz kapcsolatot látok magam körül (megcsalás, erőszak, szenvedélybetegségek), de azt gondolom, hogy mindenki a saját sorsáért felel, ha neki így jó, akkor ki vagyok én, hogy megmondjam neki, hogy más párt kellene/kellett volna választania.

2018. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bizony, bizony... Ezért kell gazdag és jóképű férjet fogni!


Egyébként amikor egy pasi elvesz egy szétplasztikázott cicababát: szerinted gondol arra, hogy a gyerekeik az eredeti orrát, fülét és száját öröklik?

Legfeljebb őt is kikalapálja anyuci kedvenc sebésze. De az meg újra csak pénz kérdése.

Csúnya egy ördögi kör ez...

2018. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!