Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik miért hiszitek azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miért hiszitek azt hogy minden lány a pénztárcára vagy a helyes, izmos kinézetre bukik?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést olvastam hogy "Miért nehéz a lányokat elcsábítani"..."Miért van minden jó nőnek pasija"...és hasonlók...és mindre az volt a válasz hogy "legyen vastag tárcád"..."nézz ki jobban"...stb...miért kell általánosítani? Komolyan nem értem...engem kicsit bosszant az általánosítás.


Fiúk, nem a plázában meg discoban kéne csajozni, és higgyétek el, hogy vannak olyan lányok akiknek nem ez a létfontosságú...;)


N22



2012. aug. 14. 21:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%

Hát igen azért,mert a diszkóban és a plázában ismerkednek meg az ilyen pénzéhes ribikkel.

Na meg a fiatalabbak többsége is ilyen.

De nem is kell foglalkozni az ilyenekkel.

F19

2012. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%

A második jó: "Miért van minden jó nőnek pasija" xDD


Általánosítani mindig fognak az emberek, de lényegtelen, mert a normálisak tudják, hogy van kivétel.

2012. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
akkor van nalad eselyem???
2012. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
24%
persze hogy vannak, azoknak nem számít a pénz, csak éppen a KÜLSŐ, köszi ezzel előrébb vagyok
2012. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

csak tapasztalatból beszélnek..:D mondjuk facebookon kiteszik az ilyen idézetes oldalak meg lányok a sok kockahasú meg vasalt hajú pasit, aztán odaírják, hogy "milyen helyes", meg "ahw", stb.

ezek még az ember önbizalmát is elveszik...

2012. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

első: én csak azért tettem fel a kérdést, mert volt hogy megvédtem úgymond a normális csajokat, és megkaptam hogy nem kell az álszenteskedés, én is biztos ugyan olyan p*csa vagyok :)


harmadik: most erre mit mondjak? :) kapcsolatban élek :)

2012. aug. 14. 21:10
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

Valóban? És akkor hol?? A neten? Még is hol lehet olyan nőket megtalálni akik normálisak szépek és nem a lóvé a lényeg??

Hol??

Még is hol?

Mond meg , hogy hol vagytok!

És mond meg h miként állnátok szóba velünk...

Mert az utcán ha odamenne hozzád egy pasi leráznád...


De amúgy meg mindenkinek számít a külső! Neked is kérdező!

Előbb a külsőt látod meg és ha megismered csak akkro a belsőt.

Nem hinném h gondolatolvasó vagy.


Nade!

HOL???????

2012. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdezőnek van pasija, vagy most került elő egy új udvarló, kedves utolsó.:D
2012. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
61%
Én csóró és girhes vagyok! Mikor talizunk?!
2012. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

ma 21:10


megcáfollak :) a páromnak nem vastag a tárcája és nem is a szőke herceg fehér lovon :) nekem sose jöttek be a "pláza fiúk" ;)

2012. aug. 14. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!