Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Működhet hosszútávon egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszútávon egy olyan kapcsolat, ahol a felek közt 15-20 év különbség van? Van itt olyan, aki beszélne a tapasztalatairól a témában?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy 25 év körüli az egyik, 40 fele jár a másik. Volna értelme egy ilyen kapcsolatnak? Nem lesz taszító az idő múlásával? A környezet nem ítéli el jobban az effajta kapcsolatot? (Nem mindtha a leszbikus kapcsolat nem volna elég)
2017. máj. 1. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
12 év korkülönbséggel láttam már példát hosszú távon működő kapcsolatra.
2017. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Annyi hozzaszolasom lenne a tenahoz, hogy a parkapcsolatod szempontjabol nem kellene, hogy erdekeljen a kornyezeted velemenye. Ez a te kaocsolarod, a te boldogsagod. Nem tarsadalmi normaktol es elvarasoktol kellene fuggove tenned, hogy eleted szereomevel egyutt vagy e vaty sem.
2017. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A korkülönbség ma már nem sokat számít. A megértés és a szerelem a fontos. Ismerek olyan párt, akik között 33 év van, és már 7 éve együtt vannak. A csaj egyébként még csak 30 éves. Szóval tényleg nem ez a lényeg.
2017. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
en 40 vagyok a parom 70 gyerekek 2 es 3 evesek 11 eve vagyunk egyutt minden szuper a gyerekek nehezen jottek ossze 7 ev lombikozas utan egyeb gond nem volt
2017. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én 34 vagyok, a "feleségem" meg (ugye nem hivatalosan) 56. Mi már 10'éve vagyunk együtt. Az első 2-3 évet mondanám döcögősnek, mert senki sem hitte volna, hogy ebből komoly kapcsolat lesz és gyakran veszekedtünk a családdal és a barátainkkal is ez miatt. Néha valahol azt hiszik, hogy az anyám, amihez sosem fogok hozzászokni, de ez van. Szeretem és megkűzdök miatta/vele ezekkel a mindennapos félreértésekkel vagy megvetésekkel. :)
2017. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, én 36 vagyok, de bele sem merek gondolni, hogy nálatok hogyan tud működni az a kapcsolat.
2017. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Gondolj csak Andy Vajnára, vagy Hugh Hefnerre, vagy Bernie Ecklestonra. Mindegyiknek minimum 30 évvel fiatalabb a nője. S nyilván önmagukért szeretik őket :)
2017. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én 25 vagyok és jobban kijövök az idősebb nőkkel. Sokkal több közös témánk van és nem gyerekek. Én szeretem az érettséget, amit a saját korosztályomnál nem találok meg. Főleg a leszbikus világban nem.
2017. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló! Már megbocsáss, mi az, hogy bele sem mersz gondolni? :D Innen is látszik, hogy valószínű te sem a belső értékekre mész... sok ilyen ember van. persze ezzel nem bántani akarlak.


Egyébként kérdező, a hetero és a meleg világban is vannak ilyen kapcsolatok, amik működnek és boldogok a felek együtt.


Egy csomó sztárpár van a világban, hogy mondjak neked párat, ami eszembe jut: Sarah Paulson & Holland Taylor, vagy Elton John és David Furnish, de magyar emberek közt vagy akár átlagemberek közt is bőven akadnak ilyen kapcsolatok. Nem tudom mit vannak páran úgy oda ezért. Igaz az unokatestvérem hetero, de a felesége 16 évvel idősebb nála és van egy 7 éves kislányuk. Ez meleg embereknél is lehet így. A kor nem minden. ;)

2017. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem minden. :) Csak foglalkoztat a téma. Többnyire idösebbek tetszettek eddig, most is van egy 'kiszemelt'. Végigjátszottam a fejemben, hogyan is alakulna, nem e lenne nagy a hasadék kettönk közt emiatt. Fejben találtam ellenérveket is, de nyilván személyes tapasztalatom nincs, ezért is a kérdés.
2017. máj. 3. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!