Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak van valakije?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van valakije? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Minden rendben volt, egészen 2 héttel ezelőttig.

Kb. elfelejtette a találkozónkat, nem akart már mindig velem lenni. Elfelejtett felhívni telefonon, vagy éppen visszahívni. És ami a legújabb, hogy ha együtt vagyunk, folyton írogat valakinek facebookon. Rászólok, hogy ha velem van ne nyomkodja, erre visszavág, hogy én is mindig azt nyomkodom(ez nem igaz). Akármit csinálunk, rezeg a telefonja és nyomkodja. Pisilni, fürödni viszi magával.

Elméletileg valami fiúnak irkál.

Nem mutatja meg. :) Minden rendben volt, boldogságban éltünk, és nem tudom ezt kezelni. Azóta ridegebb, és csúnyán beszél velem. Én már ezerszer mondtam neki, ha jön valaki a képbe, csak szóljon, vagy szakítsunk békésen, de engem ne verjen át. Az anyja is mindig arra nevelte, mondjon igazat.

De én ezt nem bírom. Volt már valaki ilyen helyzetben?


2018. jan. 3. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ez kérdés? ő jobbra,te balra.fine.
2018. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is van valakije. Fiúkkal nem szoktunk egész álló nap titokban beszélgetni.
2018. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nana, a bisex ma már nem gond.. :D
2018. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Azért a megcsalás nem egyik pillanatról a másikra alakul ki. Nincs olyan, hogy egyik nap a kapcsolat tökéletes, mésnap meg megcsal. Ha már valaki eljut a megcsalásig, akkor beléd nem szerelmes. Ennek pedig jóval a megcsalás előtt egyértelmű jelei vannak. Ha a kapcsolat tényleg annyira jó, akkor nagyon kétlem, hogy tényleg lenne valakije. De ami valószínűbb, hogy nem vetted észre a jeleket és a kapcsolat már régen nem jó.
2018. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Szia, en helyzetem teljesen hasonlo, ha egyutt setalunk v ha otthon vagyunk is allandoan jelez a telefonja hogy uzenete jott, o is vixzi a wc re is. Engem mar a fb rol is letiltott. Csunyan beszel velem is nem olyan kedves mint regen volt. O is allitja fiu irkal, de a telojahoz egyetlen egyszer sem nyulhatok. O meg orakig lesi az enyemet vissza is.
2018. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ha te ezek után még vele vagy, meg is érdemled.
2018. jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
#5 Mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakít :D
2018. jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ilyen hülyék vagytok?

Sose értem a nők miert mindig az ilyen pasikat szeretik rajongasig?Nyugodtan csak vard meg amíg teljesen megaláz téged és kiposztol képet is a facebookra az új baratnőjéröl!Hajra!

2018. jan. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ne általánosíts már könyörgöm...nem minden nő primitív. Én sose tudnék ilyen kapcsolatban lenni. Aki meg igen, az magának köszönheti, ha sírás lesz a vége.


Amúgy kérdező, a helyedben már most dobnám a pasit, mielőtt ő fog az új nője miatt. Csúnyán beszél veled, elfelejti a találkozókat, titokban csetelget valakivel...ez így nem elég egyértelmű neked?

2018. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a viselkedéssel akkor is kiérdemelte, hogy kitedd, ha anyukájával írogatnak egymásnak.

Miért csak akkor akarsz szakítani, ha egyértelműen bebizonyítottad, hogy meg is csal? Az, hogy tojik a fejedre, bunkón bánik veled és elhanyagol, önmagában neked nem elég!?

2018. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!