Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak a kicsi, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak a kicsi, vékony lányok a gyengéi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, de úgy érzem hogy haldoklik a kapcsolatunk. Már szinte az elején elmondta, hogy neki a pici, vékony, törékeny lányok jönnek be, de azért jött össze velem mert gondolta hogy a belső fontosabb mint a külső. Nem tartom magam kifejezetten rondának, de inkább erős testalkatú vagyok,mint törékeny kis madárka. Látom hogy néz az ilyen lányokra az utcán, sajnos nem tudja véka alá rejteni, ahogy elgyengül egy-egy ilyen lány láttán, sokszor percekig mereng rajtuk. Amúgy is nyitotabb a szexuális felfogása, amiből később még szerintem lehetnek gondjaink. Lehet, hogy jobb lenne szakítanom?
2017. dec. 9. 22:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Na igen...

Beszéljetek erről, mi nem nagyon tudunk ezen segíteni.

2017. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeret,olyannak fogad el,amien vagy!Nállunk is picit probléma,h híztam,de a hercegnőjének hív.Ha ő nézegetné így a csajokat s elég sokszor én ott hagynám!
2017. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Beszéld meg velle. Őszintén!
2017. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Ez kb. olyan minthogy exeimnek utánam csak alacsony, vékony beltenyészett ószövetségi barátaik voltak. A világ már csak ilyen.
2017. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
#2Én is nézegetem a lányokat, van, hogy feltűnően. Páromnak ez egyáltalán nem gond. Megesik, hogy ő hívja fel a figyelmemet 1-1 formás női alakra. Megbeszéltük, Szeretem őt, ettől még nem vagyok vak és egy szép lány ugyanolyan esztétikai élményt nyújt, mint előtte. Ez van. A random lány kap fél percet a gondolataimban, a Párom kapja az összes többit. Azért azt is túlzásnak tartom, hogy meg sem csodálhat egy lányt, mert barátnője van. Nálunk oda-vissza megy ez, azaz mindketten nézelődünk, de ettől még szeretjük egymást.
2017. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Ennek már semmi értelme sajnos. Megpróbáltátok, de ő nem is titkolja, hogy másra vágyik. Ezzel csak a már így is csökkenő önbizalmad fog eltűnni. Nagyon fájdalmas lehet mindig azt látni, hogy más lányra vágyik
2017. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, ha kidobtad a srácot, és jól néz ki, küldheted hozzám :D Egy vékony pici lány.
2017. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Ha téged SZERET akkor téged szeret, bár azért nem kéne nézegetni más lányokat, főleg a közeledben, illetlenség.

Ezt elsősorban vele kell megbeszélned, ha a kapcsolat erre nem ad lehetőséget az nem is kapcsolat.

Különben meg nem tudom mit lehet szeretni a csontkollekciókon!

2017. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Itt az élő példa arra, hogy miért nem szabad kompromisszumokat kötni, és miért nem jönnek össze a nők sem pici, szerencsétlen srácokkal.


Sajnos minden megalkuváson alapuló kapcsolatnak ez a sorsa, az elején nem, de később nagyon kijön, hogy az egyikőtök másra vágyik.


Egy fontos kérdést azonban még nem vitattunk meg: veled hogyan bánik? Hogyan viselkedik az ágyban? Érezteti veled, hogy szeret, és vonzónak tart?


22/N

2017. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes megfontolni, hogy vele maradj-e.
2017. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!