Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ennyire kiakadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire kiakadt ezen?

Figyelt kérdés
A baratomnal voltam valamelyik nap, valami miatt haza mentem, es mondtam neki hogy fel ora es jovok is vissza. Amikor hazaertem anyam mondta hogy megy vasarolgatni es hogy nem e megyek vele. En meg vele mentem de a paromnak nem szoltam hogy kesobb erek vissza. Ez volt kora delutan, es en csak este mentem vissza hozza, ekozbe nem beszeltunk. Elegge kiakadt, majdnem orjongott, hogy miert nem lehet szolni neki... Normalis ez.??

2018. jan. 4. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Ő várt rád, te meg nem szóltál neki, hogy órákkal később mész. Az őrjöngés túlzás, de érthető, hogy nagyon mérges lett. Én is az lettem volna a helyében.

21N

2018. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
De utálom az ilyen parasztságot, te Jóisten. :D Elelejtettem szólni... Egyébként egy dolog a halálom, ha valaki késik. Természetesen indokolatlan esetre értem, nem arra, ha defektet kapott a busz/kocsi stb. vagy baleset van. Ha indokolatlanukl késel, elvágtad magad nálam. Finnországban 1 perc indokolatlan, leinformálhatatlan késésért barátságokat számolnak fel, ahogy Japánban is másodpercre pontosan indulnak a vonatok. Ennek oka, hogy az emberek tisztelik a mások idejét.
2018. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
97%
Ja normális, én is kiakadnèk ezen
2018. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Hát hozzám már nem jutottál volna be, az tuti qrva élet.

Aludt már csaj a lábtörlőmön hasonló szituációban.

2018. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen érthető.
2018. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra,hogy fordított esetben te mit éreztél volna...
2018. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Várt, te meg csesztél szólni neki, hogy fél óra helyett csak este mész vissza. Én tuti visszafordítottalak volna a kapuból és mehettél volna haza.
2018. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezen komolyan ennyire kiakadt volna mindenki???:D ha lett volna telefonja ami eppen akkor nemvolt, akkor nyilvan felhivom, vagy dobok egy sms-t. De sztem senki nem maszott volna vissza azert hogy szoljon "bocs csak este jovok" utana vissza vanszorogni megint haza..
2018. jan. 5. 10:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan. Mondjuk én őrjöngtem volna, hanem megpróbáltam volna kideríteni, mi történt, miért nem jön a párom, ha ezt ígérte.
2018. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt egy "nem".
2018. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!