Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha megtudnád, hogy a párod a snapchat-et használta így?

Figyelt kérdés

Alap szitu:

Van pl. facebookja, de alig használja, SOSEM tölt fel képeket és amióta együtt éltek (2,5 éve) nem beszélt ellenkező nemű személlyel, nem volt szüksége rá. DE nem olyan rég regisztrált snapre, hogy számára sok tetszetős azonban ismeretlen személyt felvegyen, beszelgessen velük (nem tudni miről).De hogy véletlenül se tűnjön fel, akkor történik, mikor te alszol, és ahogy befejezte a szórakozást letörli az alkalmazást. Már régebb óta van hasonló probléma, de ilyen szintű hogy még beszelgessen is másokkal még nem volt. Nagyon szeret téged, tőled szeretne gyereket, nem csalt meg, de jól esett neki, hogy így kikapcsolodott. Mit csinálnál? Megtudnál bízni benne? úgy hogy azt se tudod mióta csinálja és miket beszélt velük?


2018. jan. 5. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen pasassal nem terveznék hosszú távon, főleg nem gyereket!
2018. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

"Megtudnál bízni benne?"


Nem. A beszélgetés nem lenne feltétlenül baj, de az, hogy így titkolta, egyértelműen megingatná a bizalmamat. Miért nem mondja el, ha erre vágyik? Akkor nincs mit félreérteni, mert konkrétan meg tudjuk beszélni.


Ez azt is mutatná, hogy ő sem bízik bennem. Így pedig nincs értelme együtt maradni, nem még gyereket vállalni.

2018. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Dobnám.
2018. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Nekem azzal konkrétan nincs bajom, hogy snapchatet használja barátokvagy ismeretség szerzésre.


Az sokkal érdekesebb, hogy miért kell ezt ilyen paranoiás szinten titkolni? Ezt én feltétlen megbeszélném vele, hogy elvileg én vagyok a párja és ilyen dolgokat titkolni kell?

2018. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Elhagynám, ha már titkolózás van egy kapcsolatban, ott komoly problémák vannak.

Ha szól róla, hogy szeretne barátkozni, semmi problémám nem lenne vele.

2018. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Engem egyedül a titkolózás része nyugtalanítana. A páromnak sok női ismerőse, haverja, barátja van, szóval az, hogy másokkal beszélget teljesen alap, teljesen lényegtelen, hogy nők. Bizalom nélkül semmit se ér egy kapcsolat, de olyan emberben nehéz bízni, aki titkolózik és az ember háta mögött csinál dolgokat, először is ennek a miértjére kellene rájönni. El tudom képzelni, hogy valaki ehhez folyamodik, ha például egy féltékenykedő állat a párja, de még akkor se ez a korrekt eljárás. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen kapcsolatok teljesen diszfunkcionálisak.
2018. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Négy betű, egy rapper is van ilyen: Kuka.
2018. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

E/2-E/3-ban írva ez nagyon sz*r. Érted, nem 'élek' vele, nem 'aszok' vele, nem 'engem szeret'.


Gondolom férfi az illető. A férfiak ilyenek. Poligámok. Fogadd el vagy nyomorúságos életed lesz. Ha meg nem tetszik, dobd.

2018. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamit hianyol a csavo. Nem hogy abba hagyná de elkezd ismerkedni, ott valami nem stimmel. Sajnalaom.
2018. jan. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!