Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex munkahelyen kolléganővel egyszer nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Egy bankban melózom 12 órában, rengetegszer összefutunk nap közben hátul, és folyamatosan egyértelmű jeleket ad arra hogy szeretne velem egy ''hosszú ebédszünetet tartani'' de félek hogy elfecsegi a kollégáknak, azok meg a fiókvezetőnek és egy igen hosszú ívben repülök ki az ajtón.
2010. jún. 4. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a bajod? le akar pipázni,de félsz hogy elmondja mer akkor téged kirugnak,mer lepipáztattad? xD vazee te kész vagy
2010. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elöttem lévő ember 16 év aluli 100%


a munkahelyen gondolod orális szexet?


mennyetek le egy motel-be vagy a házához és ott többis lehet :)

2010. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy még izgibb a kérdés,ha te is lány vagy
2010. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 15:16 te meg egy 30 IQ alatti ember vagy az is 100%, ember gondold már el szitut:

csaj leszopja a csávót,majd oda megy a főnöknek panaszkodni "képzelje uram leszoptam a józsit bla bla bla" erre a főnök kirugja a józsit...

2010. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elöttem lévő:

1.)

"de félek hogy elfecsegi a KOLLÉGÁKNAK, azok meg a fiókvezetőnek"


te ebböl honnan olvastad hogy a csaj leszopja és eggyböl a főnökének mondja ell ..



2.) eltaláltam hogy 16 éven aluli vagy



3.)honnan tudnád mitörténik bizonyos munkahelyeken..

2010. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem értitek a helyzetet.. valószínű, hogy a főnök is dugja, ha ekkora ribi..
2010. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Öt ëve történt azota kirugták mert azota nem irt semmit lehet hogy még mielott volt valami és azèrt rug talk Ki és lemaradt a hosszu ebedszunetröl is. Lehet hogy a lány meg egy Nagy négyfogásos ebedre akarta elhivni mikor hosszu ebedszunetröl igert...
2015. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!