Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek akkor, ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek akkor, ha lenne 2 nagyon jó barátnőtök és az egyik kiderülme, hogy szeretett, de ti elrontottátok, mert mind a kettővel egyszerre akartátok és most viszont már a másikat jobban szeretitek, de ő titeket nem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__81997..



Mikor ott voltam legutóbb náluk még a szokásosnál is kedvesebbek voltak, sőt az egyik bugyiban szaladgált ide-oda... Már szinte biztos voltam, hogy ők is akarhatják.

És amikor megint ott hasaltunk az ágyon és többször rámkérdeztek, hogy mi van velem, mert egyáltalán nem tudtam koncentrálni, akkor valamit mondtam, már nem tudom pontosan mit és az egyiket amelyik kicsit közelebb volt megcsókoltam.

De áááá szörnyű volt. Annyira meglepődött, hogy még a toll is kiesett a kezéből és egyáltalán nem csókolt vissza, a másik pedig elsírta magát, majd kirohant.


Én meg csak annyit tudtam kérdezni, hogy mi baja, de másik barátnőm (akit megcsókoltam) arra kért, hogy most menjek el. Majd később felhív.


Aztán egy nap múva felhívott és kérte, hogy találkozzunk.

Ott elmondta, hogy a ... már régóta szerelmes belém, csak én ezt nem vettem észre és most, hogy őt csókoltam meg, meghogy eleve ilyen felmerült bennem, teljesen összeomlott és látni sem akar többet.


De ... mivel nagyon kedvel engem is és őt is azt mondta, hogy megpróbál segíteni, de csak akkor, ha tényleg szeretem őt. Én meg hirtelen nem tudtam mit feleljek, mert ha azt mondom nem, akkor mindkettőt elveszítem és igazából nem is közömbös a számomra.


És azóta többször is találkoztunk (vele aki segíteni akar) és beszéltünk a dologról, de mind hiába, ... látni sem akar.


És én meg azóta már kicsivel jobban bele vagyok zúgva abba a lányba, aki segít, mióta kettesben vagyunk, úgy érzem, hogy jobban szeretem, mint a másikat, de ő világossá tette, hogy csak a barátnőjének szeretne segíteni...


Hát most ezek után mit tegyek?


Bocs, hogy csak így össze-vissza gyorsan írtam le, a neveket hagytam ki a kipontozott részem, ha valami nem érthető majd írjátok meg.


2010. jún. 4. 16:59
 1/8 anonim válasza:
hát ez igy nagyon nem jo h az a csaj akibe te kezdesz jobban beleszeretni csak azért van "veled" hogy segitsen a barátnőjének. A ... -nak biztos rossz érzés az egész de ha a te érzéseid nem felé irányulnak azt meg kell értenie. Akit szeretsz, annak mond el mielőtt késő lesz, és ne használd ki. Légy vele őszinte és ne hazudj, hogy a másik lány miatt munkálkodtok ketten... hanem te vele akarsz lenni. Elsőre lehet nem lesz pozitiv a válasza.. az is fennáll hogy egyátalán nem lesz jo, de mért kinoznád magad.. a mostani helyzeted elég plátói. Hajrá:)
2010. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából még mindkettőt szeretem, csak úgy érzem, hogy amelyik segít egy kicsit jobban. De igazából nem nagyon sokkal. Ha bevallanám neki szerintem biztos, hogy elutasítana. Már csak a másik miatt is.
2010. jún. 4. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Választanod kell!
2010. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem mérlegeld magdban h. melyiikkel lenne jobb a kapcsolat.Melyik megértőbb okosabb egyebek(persze az mi neked tetszik)és gondold azt is át h. kivel lenne könnyebb. szerintem nemsok esélyed van...ezt elszúrtad már bocsi de akkor is. Bár énn a helyedben a bugyis lányt választanám(nem az ki segít hanem a másik)am miért csókoltad meg a lányt???
2010. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

És ez alatt mire gondoltál? : Már szinte biztos voltam, hogy ők is akarhatják.

Mit? És mind a ketten?

2010. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt csókoltam meg amelyik közelebb volt. Csak ezen múlott.

A bugyis a másik volt, aki szerelmes belém... tényleg őt kellett volna, de aki közelebb volt, ő rajta meg felül volt átlátszó melltartó... hajaj

Mindkettő nagyon okos, kedves, rendes, megértő és még sorolhatnám, sok tulajdonságukban pedig nagyon hasonlítanak egymásra. Külsőre is egyformán gyönyörű mindkettő, az egyik barnahajú és szemű a másik pedig szőke és kékszemű.

Am. azt hiszem döntöttem: azt a lányt fogom választani, akit megbántottam, mert ő legalább szeretett és még lehet, hogy most is szeret, de az a lány, aki segít nekem, ő biztos, hogy csak barátként gondol rám.

2010. jún. 8. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát érdekes meglátás. Nemtudom, hogy az a lány, akit megbántottál azzal, hogy megcsókoltad a b.nöjét, hogy egyáltalán rád mer-e majd nézni..

De sok szerencsét, szurkolok :)

2010. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából most már nem hiszem, hogy összejöhet. Még mindig nem akar velem találkozni. Én meg egyre erősebben kezdek belezúgni egy 3. lányba, akit pedig még nem is ismerek. Mindössze csak egyszer láttam, akkor elmulasztottam, hogy megszólítsam, de ugyanoda járunk és remélem, hogy még találkozunk.
2010. jún. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!