Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magabiztos pasik! Bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magabiztos pasik! Bejönnek nektek a szerény csajok? Vagy mindenképp vagány csaj tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Az a baj, h szerény vagyok, nincs nagy pofám, viszont nekem a magabiztos pasik jönnek be...és úgy látom, h nekik mindig vagány csaj kell....tényleg így van?? :SSS
2010. jún. 4. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy a magabiztos pasik sokszor csak külső szemlélőként magabiztosakbelülről egy kis félénk nyuszik,legalábbis sok ilyennel találkoztam,neked meg a félénkebb fiúk kéne hogy teszen.
2010. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én szeretem a szerényeket...de azért tudják magukat megvédeni...olyan aranyos mikor a kis szerényke elküldi a kötekedőt a (1éni szóhasználat)-ba
2010. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 4. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. A sarokban üldögélős lánykák nem tetszenek.. bár.. egyetemen van egy csaj, majdnem fenékig érő fekete haja van, sose láttam senkivel se 2-3 mondatnál többet beszélni. Egy év alatt én is csak 1-2 mondatot beszéltem vele, eléggé zárkózott. Tetszik, de nem tűnik társasági embernek, és nekem ez fontos.
2010. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem nem szükséges, hogy harsány legyen, viszont igenis legyen önbizalma. Az önbizalomhiány ugyanis a kapcsolatot is megöli elég rövid időn belül.
2010. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy tulajdonság ezer közül... és erre azt se lehet kijelenteni, hogy ez jó, vagy rossz tulajdonság... még ha a másik fél vagányabb is...


És sok számít a környezettől... valaki nehezebben nyílik meg, viszont akkor jobban... vagy éppen tök nyitottnak tűnik, magabiztosnak, de legbelül vannak problémák...


A fiatalabb korosztálynak számít sokkal többet a vagányság.

2010. jún. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejönnek a szerény csajok is
2010. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!