Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Innkorrekt, ha a nő nem ad be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Innkorrekt, ha a nő nem ad be a költségekbe?

Figyelt kérdés

Ha a férfi jól keres, annyit, hogy miután mindent befizetnek, még majdnem 3szor annyi pénze marad fenn, mint a nő teljes keresete.

Tehát ha a nő nem fizet lakbért/rezsit, a kajának nem a felét, hanem mondjuk csak a 30%-át, illetve a saját dolgait komplett.

Valamint a közös programok felét, legyen az utazás vagy étterem.


Ez is a kitartottság egyik formája?


2018. jan. 8. 18:42
 1/7 Béla. A Király. ***** válasza:
93%
Én nem így gondolom. Szerintem ezzel nincs semmi baj. Korrekt a költségeket jövedelemarányosan megosztani. Ha a közös jövedelmünk 70%-át én keseresem, akkor a közös kiadásaink 70%-t is én próbálom állni. Ilyen egyszerű. Főleg ha akkora a fizetésem, hogy ez amúgy egyáltalán nem jelent gondot.
2018. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem inkorrekt és nem is a kitartottság egyik formája.
2018. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a kérdést látnám azt mondanám igen. A kifejtett résszel viszont nem. A jövedelemarányos "külön" kassza esetében senkinek sem marad keserű szájíze.
2018. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Korrekt, ha cserébe elvégzi a házimunka 100-30=70%-át.
2018. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha lakbért nem fizet, az OK.

De amíg külön kasszán vagytok, addig jobb felezni. Ha egyedül laknál, akkor se jövedelem arányosan fizeted a villanyt meg a kenyeret.

2018. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha szétmentek és a fejedhez vágja ezt a pasi, akkor hogy fogod érzezni....? Ha nem fog bántani a dolog akkor nincs gond.
2018. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3%
Az szerintem elég gáz, ha a közösen laknak és az egyik fél nem fizet, akkor az a fél addig menjen , és keressen olyan munkahelyet ahol jobban fizetnek, ez egy alap, és igen ez olyan mintha eltartatná magát a másikkal. Szánalmas.
2018. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!