Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem folyton felhozta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyton felhozta, hogy nem szállok be a költségekbe, visszamentem dolgozni, akkor most miért zavarja, hogy "el van hanyagolva a háztartás"?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert rossz férjet választottál.
2017. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tipikus egymásnak teremtett párnak tűnnek...


Kommunikáció?

2017. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
A férjed - meg úgy általában a pasik - úgy képzeli el, hogy a kettőt együtt, flottul, problémázás nélkül, tudod... Az ideális feleségtípusról ez a kép él a fejükben.
2017. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen nő sem kéne:)) Legyen, minimum két munkahelye, hogy el tudjon tartani engem is és mellette napi főtt kaja, patyolat lakás:))

Nehogy már nekem kelljen felkelni ebéd előtt, ilyen apróságok végett:))

2017. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert neked nem férjed van, hanem gazdád. Akinek az elvárásainak meg kell felelned, különben jön a következő cseléd, te meg repülsz.


El van hanyagolva a háztartás? Ki nem carja le?! Nem tetszik, hogy nincs elmosogatva? Mosogasson el ő! Minden adott hozzá, nem a punciddal csinálod, hogy csak te tudod.


Nem tetszik az új rendszer? Nem muszáj együtt maradni.

2017. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert cselédnek gondol.
2017. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert megszokta, hogy otthon minden el van végezve, amíg otthon voltál mindent megcsináltál rendesen, akkor az úgy ok is volt. Viszont ha elvárta, hogy te is vedd ki a részed a költségekből (mondjuk ezzel nincs is gond), akkor ha ezt megteszed, ő meg vegye ki a részét a házimunkából. Nem robot vagy, hogy mindent te csinálj. Lehet, hogy ezt el kell neki magyarázni, mert magától nem jut erre a szintre. Ha meg nem érti ezt meg, mert úgy gondolja te vagy a nő, a háztartás a te feladatod, akkor el kellene gondolkodni a váláson.
2017. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy normális kapcsolatban mindkét fél dolgozik, kiveszi a részét az anyagiakból, és a házimunkából is.

Az én férjemnek sem tetszene, ha neki kéne vinni a háztartást munka mellett egyedül, és én sem csinálnám egyedül meló mellett. Mindkettőnknek igénye van arra, hogy ne lepratanyán éljünk, hát teszünk érte mindketten.


Az, hogy dolgozol, nem kifogás a lustaságra, és az igénytelenségre.

2017. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, de azért gép sem vagyok, nekem is kell a pihenés. Igenytelenségről sem beszéltem, csak nem tudok egyszerre 6 dolgot csinálni, és a munkahelyről nehéz otthon is dolgozni.
2017. okt. 28. 18:46
 10/13 A kérdező kommentje:
És ő semmiben nem segít be, arra nem képes, hogy bedobálja a ruháit a mosógépbe és kimossa őket, igazán nem kell hozzá nagy tudás.A lusta meg az igénytelen azt jelenti, hogy szándékosan nem csinál valamit, amikor van rá ideje/lehetősége.
2017. okt. 28. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!