Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjátok meg a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg a szexet ha közös szoba van? És mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel aki 17éves 4hónapja vagyunk együtt.A távolság nem kicsi köztünk de probálok minden hétvégen vele lenni. A szexel vannak problémák mert nem egyedül van a szobában hanem a húgával aki 12éves így ha van szex akkor is csak nagyon halkan h ne halljon semmit a tesó.Hozzám nem jön át a barátnőm mert van egy kis kutyája és a távolság miatt nem utazik vele 3órát.

Most hétvégén nem volt ott a húga de nem akart szexelni kérdeztem tőle hogy baj van mondta hogy nincs semmi konkrétan rá is kérdeztem h miért nem akar szexelni a válasza csak annyi volt hogy majd legközelebb. Mi lehet a baj? Volt már valaki hasonló helyzetben?

22/F


2018. jan. 9. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak arra izgul, ha tudja, hogy közben a húga néz titeket.
2018. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Vagy megjött neki, erre nem gondoltál?
2018. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó gagyi kifogás a kutyára fogni, hogy nem akar elutazni hozzád. A családja biztos tudna vigyázni egy hétvégét a kutyára.
2018. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha meg akarná oldani ezt a kérdést hidd el, megoldaná.

Elhiszem,hogy fontos Neki a kutyája, de valamit valamiért, biztos lenne a családban olyan, pl. a húga, aki vigyázna addig a kutyusra amíg elmegy Hozzád.


Ha esetleg megvan a menzesze és nem akar ilyenkor semmit, érthető, de ezt megmondhatná. Sőt, bármi az oka, megmondhatná, úgy lenne tisztességes.

2018. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy komoly kapcsolat? Csakmert nekem is van háziállatom,mégis "magára" tudom hagyni egy-egy hétvégére. Ha olyan fontos lenne/lennél neki akkor nem keresne kifogásokat...
2018. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj hogy meg gyerek, ne kurogass gyerekekkel.
2018. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a páromat, akkor (is) voltak kutyáim meg macskáim. Amikor átmentem hozzá hétvégére, akkor anyu vagy a tesóm etette meg őket. Mert vigyázni nem kell rájuk, elvannak magukban. :D


A szexszel pedig lehet az a baja -ha nem megvolt neki épp akkor-, hogy talán nem kellene minden hétvégén kötelezően, menetrendszerűen szexelni. Az is lehet, hogy nem volt hozzá hangulata, épp nem volt jó kedve stb. Találkoztok, ha van kedvetek akkor szexeltek, ha épp nem kívánjátok akkor nincs. De elég sz.aar érzés lehet tudni, hogy "óbaaaszki, hétvége van, jön át a Béla és akkor este dugni kell, akkor is, ha nekem épp rossz kedvem van. Ha meg épp nincs hangulatom, akkor fél órát csessszeget, hogy mi a gond."

2018. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A családja biztosan vigyázna a kutyusra. Szerintem van valami a háttérben, vagy menzesze van, vagy pedig ezer és egy oka lehet miért nem volt kedve hozzá.

Kérdezd meg, mi nem tudhatjuk miért viselkedik így, bár nem lehet, hogy már nem szeret és nem akarja a kapcsolatot?

2018. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

El se tudok képzelni hasonlót.

Tehát ott kúrtok, egy szobában a 12 éves kistesóval, a szülei a szomszéd szobában?

Az komoly.

És ezt így ide bele a felnőtt párkapcsolatba, mert felnőtt párkapcsolatban tök evidens, hogy a gyerekszobában kúrja a csaját valaki.

2018. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Abban teljesen biztos vagyok h múlt héten meg volt neki így most az nem lehetett baj azt se hinném h rossz kedve volt... meg nem kötelező program a szex ső többször kezdeményez ő...

Néha szoktam azt érezni h a kutyája fontosabb

2018. jan. 9. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!