Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk egyutt. Én 21 lány vagyok, ő 23 fiú. Az elmúlt hónapokban nagyon sok veszekedés volt köztünk, majd karácsony elott azt mondta mar nem akar velem lenni, mindennel idegesitem, es a szexhez sincs kedve. Ezután az ünnepeket meg is egyutt töltöttük, mivel végül abba maradtunk, hogy megprobaljuk. Igazából ugy tűnt kezdenek helyre jonni a dolgok az elmúlt hetekben, azonban most megint ott tartunk, hogy neki nincs kedve a szexhez. Úgy érzem csak sajnalatbol bekult ki velem. Mit tegyek?
2018. jan. 9. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

szakíts


minek szenvedsz egy hülyével?


fiatal vagy még.


szakíts, pihizz, bulizz, majd jön egy jobb pasi.

2018. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarod menteni, akkor menjetek terapeutához, ő segít átbeszélni a dolgokat.

Ha nem tennétek meg ennyit érte, akkor szakítsatok.

2018. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden pasi impotens lett vagy ugyanaz teszi fel ezeket a kérdéseket?
2018. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te egy naiv gyerekagyú vagy,esélytelen az egész.
2018. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalok vagytok, és ha már 23 évesen semmi kedve a szexhez veled akkor gondok vannk. Szerintem hagyd a fenébe te meg ismerkedj mással még rengeteg idő van előtted. Ezt a tanácsot tőled idősebbként mondom.
2018. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el akkor még talán van esélyed hogy érdekeld, mert nem sokára ő fog elhagyni téged.
2018. jan. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!