Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnal a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ssjgod kérdése:

Mit csinalnal a helyemben? Baromsagokat ne irjatok legyszives!

Figyelt kérdés
Eleg bonyolult kapcsoltunk van a parommal. 9 eve vagyunk egyutt, es most derultek ki dolgok a multbol. Kb 4 eve kulon voltunk 6-7 honapig, eleg komoly ossze veszes volt de kibekultunk.Ebben a 6-7 honapban le fekudtem jo par novel, amit persze nem mondtam el csak egy reszet. Volt megint egy ev szunetunk mert eleg komoly dolgok tortentek, most az lenyegtelen de ujra ossze jottunk.. gyereket szerettunk volna vallalni es ra kerdezett hogy oszinten hany novel voltam eddig.. ő 4 rol tudott eddig de joval tobb ami igaz.. es most nem akar tolem semmit mert ezek tortentek. Azt mondta hogy a szemebe hazudtam, de kozben o is lefekudt 3-4 emberrel azota.. most ilyenkor mit tegyek?? Hogy tovabb, eletem szerelme, nem akatom elvesziteni
2018. jan. 10. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Szétmentek. Dugtok mással. Összejöttök. Szétmentek. Dugtok mással. Összejöttök.

És így tovább...


Ilyen a kapcsolatod életed szerelmével?

2018. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 volt ez a story, fiatalok voltunk, 16-17 evesek. Azota el telt par ev.. az ok hogy szakitottunk a szulei voltak mert tiltottak elkoltoztek, utana vissza koltoztek
2018. jan. 10. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj oda, és kérdezd meg tőle, hogy valójában mi a baja. Fogalmazza meg és mondja ki. Mert ez nem más, csak egó kérdés.


Másrészt azt is megmondhatod neki, hogy más faszit sem nagyon talál 30 felé, aki csak 1 emberrel feküt le kb.


Plusz külön voltatok, nem csaltad őt meg, ahogy ő, úgy te is próbáltad élni az életed.


Ezután hagynám, hogy gondolja át, mit is akar, és hogy a probléma valóban akkora probléma-e, higgadjon le.

Gondolja át, eméssze, de ha együtt akartok lenni, ennek a felemlegetésének nincs helye, és értelme sem, mert megcsalni nem csalnád meg, amíg nem voltál vele, addig meg elszámolnivalód sem igen van, mivel szétmentetek.

Te is önálló ember vagy, és a kapcsolatotok mellett vagy épp ellen is ketten döntötök. Te még mindig felé húzol, de úgy, hogy ő emiatt másfele, úgy nem fog menni! Szóval üljön le, és gondolja végig.


Később próbálnék csak beszélni vele, 1-2 nap, míg lehiggad a gőg és kitisztul az agya. Ez most csak az egó, ami miatt dühös.

N

2018. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát azért nem pár hetes szabira mentetek, mig külön voltatok hanem itt voltak fél év, 1 év kihagyasok is, amik mar önmagaban gázak és most már inkabb azzal kene foglalkozni hogy ezt helyrehozzátok, nem pedig a mult dolgait egymas fejéhez vágni.
2018. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sohasem értem, mire ó ez a leltározgatás, és azt se, hogy minek tesz fel valaki olyan kérdést, amire nem bírja az őszinte választ?

Szemedre hányja, hogy hazudtál, miközben tudod, hogy ő is hazudik?

Van itt baj...

2018. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a diszfunkcionális fostengert hogy lehet egyáltalán kapcsolatnak nevezni?
2018. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az elottem szoloknak :) fostenger?? Nem azt kertem hogy le szold a dolgom hanem mit tennel a helyemben! De persze magyar emberek vagyunk,"en nalam senki se jobb".. gyoker vagy
2018. jan. 17. 05:34
 8/8 anonim ***** válasza:

#7, én nálam biztosan van jobb, a ti "kapcsolatotoknál" aligha van rosszabb.

Ha 9 éve vagytok "együtt", akkor ez valami tini szerelem, és hát bocs - azok ritkán tartanak a sírig.

Kívülről nézve teljesen komolytalan, és úgy tűnik neked fontos ez, neki meg nem annyira.

2018. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!