Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzek erre rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek erre rá a barátomnál?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 éve vagyunk együtt. Az elején együtt laktunk, ugyanis Angliában dolgoztunk, mindennap legalább egyszer szexeltünk. Most Magyarországon vagyunk pár hónapja, megerőltetőbb a munka (a fizetésről ne beszéljünk :D) és együtt éltünk, de heti 1-2 szex volt csak, de most mindketten szüleinknél lakunk pénz hiány miatt. Múltkor rákérdeztem, hogy ez miért van, kérdezte szex hiányos vagyok? - de ilyen vigyorral az arcán és máris ágyba döntött. Azonban múltkor náluk voltam, viszont nagyon fáradt voltam, elaludtam este és már vagy egy hete nem szexeltünk, azt az egy estét töltöttük együtt, de fel sem hozza, hogy kívánná vagy valami, csak annyit mondott, hiányoztam neki, bár próbálkozott nálam, csak félálomban voltam és vissza aludtam. (pár hónapja volt egy időszak, hogy rendszeresen felhozta, mikor heti/kéthetente 1x tudtunk csak találkozni).

Hogyan mondjam el neki, hogy ez nekem kevés? Vagy lehet már nem kíván? Vagy mit csináljak? Nem tudom hogyan vezethetném fel ezt a témát megint, hogy ne nézzen hülyének. Tudom, hogy az idő múlásával egyre kevesebb a szex, de szerintem a heti 1-2 nem normális..

Köszönöm a válaszokat! :)


L23, F22


2018. jan. 10. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy leírtad nekünk, neki is.
2018. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nagyobb gond az, hogy másfél év után nem tudsz beszélni a barátoddal.
2018. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1. Megtettem, leírtam neki ezt, amit most itt.

#2. Nem az, hogy nem tudok beszélni, mert tudok, csak magamat nem akarom "lejáratni" ezzel a szex dologgal, hogy ismét felhozom.

2018. jan. 10. 23:17
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, az egész kapcsolat visszafelé halad és nem előre. Ne a szex legyen most a legfőbb probléma, hanem az, hogy megint együtt lakjatok. Egy visszafelé fejlődő kapcsolatban nem fog működni a szex.
2018. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért járatnád le magad? Ezt nem értem.
2018. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az az elsődleges célunk, hogy megint együtt lakjunk, de az Magyarországon nem lehetséges. 1 hónap múlva megyünk vissza Angliába, saját lakásra gyűjtünk, ami 2-3 év alatt bőven megvan közös erővel :)
2018. jan. 10. 23:21
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy pl szexéhesnek nézzen, vagy nem tudom.. meg nem akarom sokadszorra felhozni a témát. De most leírtam neki, de még nem válaszolt.
2018. jan. 10. 23:21
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Vannak férfiak, akik a fél karjukat odaadnák egy szexéhes nőért. De tényleg, miért ciki? A nemi élet az egyik legfontosabb eleme a párkapcsolatnak, fontos, hogy jól működjön.
2018. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Biztos harmonikus kapcsolat lehet őszinte kommunikácio nélkül. 😊
2018. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Off:

Magyarországon is lehet együtt lakni, az viszont egy másik dolog hogy sokkal nehezebb, az pedig egy harmadik hogy miattunk (közöttük miattatok) alakult ki ez a helyzet mo-n


On:

Miért járatnád le magad egyrészről ha normális szexuális életet akarsz, másrészről hogy kommunikálsz a pároddal? Attól hogy valaki nem akar szexelni, nem jelenti azt hogy megunt vagy hogy nem szeret. Valószínűleg sok stressz fáradság és táv is rátesz az egészre. Ahelyett hogy pánikolnál és önkéntelenül rontanál a helyzeten, érett felnőtt módjára beszélgess a pároddal és keressetek közös megoldást.

2018. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!