Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá, hogy miért likeolgatja a csávót, ha nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés

Azt mondta 1 hete a baratnom hogy nem akar a sractol semmit. Megis allandoan szivecskezi instagramon engem viszont soha es flortos 4 becenevek vannak nekik messengeren. Raadasul a kovetkezo buliba egyutt megyunk es o is ott lesz a gyerek. Megbeszeltek elore hogy isznak majd egyutt egyet.

Nem az erdekel ha megcsal. $zarok bele. Az ido erdekel. Ha o engem eltervezte hogy megcsal akkor kar az en idomet huzni. Semmi mas sem erdekel.

Ugy akarok rakerdezni, hogy ne tunjek feltekenynek, illetve se szamonkeronek, de egyszeruen nem tudom hogy hogyan lehetne ezt. Lehet nevezni gyerekesnek nyugodtan lehet az vagyok de eddig se szoltam soha a lajkolasokert, most viszont ennel a sracnal kicsit feltuno es meglepo. Hulyesegnek hangzik es nem szoktam ezekkel foglalkozni, sot, azota tiltottam instagrampn hogy ne is lassam kiket szivecskezik, de ez jott le nekem es sajnalom ha vesztegetem az idomet. Mit gondoltok?


2017. okt. 16. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Te is olyan féltékeykedő vagy mint én lány létemre:D Van ilyen aki lájkolgat mindenkit, de hidd el nem jelent tényleg semmit az a lájk gomb, de tudom rosszul esik szokszor,hogy tőlem szebb és csinosabb lányokat követ és tetszikelll. De ez van! Pillanatnyi tetszésnyilvánítás csupán. Sokan indokolatlanul nyomkodják és szívecskéznek.Nem kellene ennyire mellre szívnunk:D
2017. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem jobb a csavo nalam, lenyegebe nincs mire feltekenynek lennem. Masokat alig likeol. Csak ez feltunt es gyanusan sok az osszefugges.
2017. okt. 16. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a játszmát. Az egyenes rákérdezés és az őszinte válaszok híve vagyok.
2017. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez nem féltékenység pajti.

Egy hete nem beszéltunk, mostmár ex csajommal.

Sok volt a melo bla bla nos ő meg máshol másal akarta elüzni az unalmát. Rendre csinálgatta is fbn a kis teszteket, hogy ki szerelmes beléd titokba, vagy pl ki szived párja stb...és míg korábban én jöttem ki ezekből, most rendre sehol nem merült fel a nevem, hanem egy második kakaksnak...

Mindenensetre higadtan közöltem vele, megkértem hogy ezeket a bejegyzéseket távolítsa el mert engem zavar.

Nos ő volt végigsértődve. Hogy mást nem zavar és nem fog megváltozni...ráhagytam, nem telt el egy hét se mit ad isten...azzal a sráccal volt kapcsolatban....

Szval ne lepődj meg, egy r*****al vagy együtt. Olyan ember aki szereti a párját nem mással hetyeg, meg küldözget neki szivecskét.

2017. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A like nem erdekel,mert az lehet csak viszonzásból megy,v esetleg tenyleg tetszik a képe,de persze nem ilyen mimdent kirakos,feszitos kepekre gondoltam.Ha olyat kedvelne naná,hogy zavarna.Ha szivecskeket irogatnak egymasnak,v kepekhez az is.Én szóvátenném.Ha ezert felhaborodna,akkor hagyjuk is egymást. Hála égnek olyat választottam,aki ilyenekben teljesen érdektelen. Van egy két nő ismerőse akik posztjait néha kedvel. Van akinél belefér nem mondom.Nálam nem,de én nem érzem, hogy ez negatív tulajdonságom lenne. Én ilyen vagyok más meg más. Mindenki keressen magához illő párt.
2017. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rakerdeztem.

Valasz:

A csavo nem tetszik csak a kocsija.

2017. okt. 16. 18:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
pffff!az kemeny!ne hagyd magad tovabb alazni!ez nem nő!!!le se irom inkabb a jelzot!!!
2017. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, felőlem aztán megcsalhat, csak tudjak róla, mert nem akarom az időmet húzni, ha eltervezte, hogy megcsal.. :D
2017. okt. 16. 20:13
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik a rákérdezés után jobban rákapott a dologra, egyre több csávó van kedvelgetve :D
2017. okt. 16. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, van azért normális és csinos lány bőven, aki nem ennyire full retardált.


És igenis roh.adt lehangoló, akár pasi, akár nőtől az, ha ellenkező nemű képeit, pláne mutogatós/villogós képeit lájkolgatja.


Én elhiszem, hogy van, aki ebbe beletörődik és a nárcisztiksu fkalap párja elhitette már vele, hogy ez tök normális.


Nekem sosem lesz az.

Én sem vagyok csúnya, nekem is eléggé megtetszett egy srác, aztán kiderül, hogy az is ilyen instagramos nyálcsorgató kis f.xsz.


Azelőtt értelmesnek gondoltam pedig, de az ilyen rohadt lehangoló, és szánalmas is a szememben.. Már leginkább akkor, ha valaki kapcsolatban van, sokat elmond róla.. Egyszerűen gáz.

N

2017. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!