Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már válóok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már válóok? Vagy én fújom föl?

Figyelt kérdés
Tudom, nem helyes de tálaltam egy levelet és elolvastam. A férjen írta az exenek, a lényege mennyire sajnálja, hogy az esküvőjén nem ő állt az oldalán. Nekem ez nagyon rosszul esett. Lehet, hogy 15 éve hazugságban élek?
2018. jan. 11. 10:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%

Most lépjünk túl azon, hogy mások levelét elolvasni bunkóság.


Mikori keltezésű a levél?

2018. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Mikor írta? Mert az ember változik, lehet hogy 10 éve így gondolta, ma már nem.

Amúgy ha minden rendben van a kapcsolatotokban emiatt hülyeség lenne válni.

2018. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1 éve írta
2018. jan. 11. 10:42
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Elég közeli időpont, de ne gondolj rögtön a válásra. Legyél becsületes, valld be, hogy megtaláltad és elolvastad a levelét, és szeretnéd vele tisztázni a dolgot.


Ha díjazza az őszinteségedet, talán ő is az lesz, és meg tudjátok beszélni, volt-e valami jelentősége. 15 éve együtt vagytok, biztos le tudod vágni, mikor hazudik.

2018. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is rosszul esne. Hiszen ez azt jelenti, hogy még 15 év után is rá gondol, hogy hiányzik neki.

Én nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni. Ha nem is volt konkrét megcsalás, és nem találkoznak, akkor is ez csak ilyen látszat házasság, nem az érzelmek tartják össze.

2018. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindegy mikori a levél...
2018. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

6-os vagyok bocsi, nem láttam, hogy már írtad.

Te ismered a férjedet. Ha le lehet vele ülni értelmesen megbeszélni a dolgokat, én megtenném a helyedben. Ha nem, akkor már nehezebb ügy...

2018. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Na és mégis miért szakadt meg a kapcsolatuk 15 évvel ezelõtt?A férjedet dobta az exe, akkor örülhet,hogy te egyáltalán szóba álltál vele.
2018. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz.

Én pár éve vagyok együtt a párommal, de eszembe nem jutna ilyet gondolni az exemről.Ő már a múlt, okkal lett vége, jól érzem magam a párom mellett.

Ha ő még mindig az exét siratja, annak ellenére, hogy 15!!! éve együtt vagytok, akkor nem tudom mit lehetne erre mondani.

Tartják a kapcsolatot az exszel?

Nekem ez baromira rosszul esne, mintha te csak valami pótlék lennél, mert az exszel nem lehet együtt.

2018. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Amit a férjed érez az egy eszménykép iránt érzi. Az a csaj a valóságban nem létezik. Az a fejében kedves, humoros, mindig csinos. Míg egy húsvér nővel akivel együtt él vannak időnként viták, van villanyszámla, vízdíj, kócos haj. Arról kellene vele elbeszélgetni miért kerget egy ábrándot. Nagyon sok ember felrúg egy amúgy jól működő kapcsolatot egy ábrándért. Utána meg jön a kiábrándító valóság.Valamiért ők egyszer szakítottak , nem ok nélkül. Csak azok a rossz dolgok feledésbe merültek és lett egy eszménykép aki nem létezik a valóságban. Én mindenképp megbeszélném vele a dolgot. A nőre ne légy féltékeny hiszen akire a férjed gondol nem létezik. Biztos engem is bántana de elválni ez miatt nem kell. Beszéljétek meg mire vágyik és hogy ez mennyire reális. De ez miatt ne válj el. Megkérdezném még tőle hogy ő mit érezne fordított esetben hiszen te is tudsz egy eszményképet nagyon gyorsan összerakni a fejedben. Aki nem horkol, leviszi a szemetet stb...
2018. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!