Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, mert én már tényleg nem tudom, hogy hogy áll a fejem. Mit csináljak? Valaki segíteni? Tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom. Nehezen indult a kapcsolatunk, de szerettuk egymást. Voltunk magunknak, ameddig el nem jottek az ilyen-olyan problémák. 4 évig alig-alig jártunk el, semmi kozos program, ugy értem kettesben. Pedig én nem méregdrága utazásokra vagy drága ajándékokra vágytam. Kozbejottek dolgok, és egy ido után már csak megszokásbol voltunk egyutt. A kapcsolatunk vége felé már már csak sértegetett. Eltávolodtunk. Végul szakítottunk. Ennek már 6 hónapja. Osszejottem egy másik fiúval, akivel jól éreztem magam... idáig. A volt barátom újra színre lépett. Állítása szerint szeret, megbocsájtja ezt a *megcsalás* szeruseget, csak legyunk ujra egyutt. ( Én soha nem csaltam meg!!) Ongyilkossággal fenyegetozik! Félek, hogy ezt tényleg megteszi. Sajnálatból, nem szeretnék lenni sekivel. Mert szerelmet nem érzek iránta. És szeretni is max. csak mint egy barátot szeretem. A másikkal is vége mindennek. Jojjek vele ujra ossze? Félek, hogy tényleg tesz magával valamit............

#osszezavarodottság
2015. júl. 1. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne életed egyik legnagyobb hibája, ha összejönnél vele újra.

Így akar a markában tartani. Te meg lennél olyan hülye h visszemész hozzá...

2015. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem megcsalás!! Már szakítottatok.

Nem hiszem, hogy össze kéne vele jönnöd...

Ami nem működik azt nem kell erőltetni. Legyetek barátok.

Ülj le vele beszélni, és mond el neki, hogy te már mást szeretsz.

2015. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tönkre tennéd az életed ha dobnád a mostanit. És a pasik nem olyan bátrak, hogy megtegyék. Nekem is ez a történetem és ugyan ezeket mondta a volt pasim. Még most is él.
2015. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az hol megcsalás,ha valakivel szakít az ember,és mással jön össze?!

Megcsalás fogalmával tisztába kéne lennie az exednek!

De tudod,ha nem szereted akkor NE legyél vele!

Öngyilkossággal meg olyan fenyegetőzik (esetek sok-sok %-ban)aki figyelmet akarja magára felhívni!

2015. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszaitokat! Sajnos az új barátommal annyi mindennek.Az exem még nem nyugszik akárhogy magyarázom hogy vége. Mindig az öngyilkosság..
2015. júl. 2. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehagyd hogy ezzel zsaroljon
2015. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!