Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántani nem akarom és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántani nem akarom és nem tudom, mit szeretnék, mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapja vagyok együtt a barátommal. Mindketten elsőévesek vagyunk egyetemen, de a gimi utolsó 2 évében is egy suliba jártunk már. Eleinte minden szuper volt, el voltam ájulva, hogy milyen kedves, figyelmes, nem erőltetett semmit az ágyban sem, amíg készen nem álltam rá. Ez nem változott, érzem, hogy ő odavan értem, a legapróbb dolgokat is megjegyzi, mindig odafigyel rám, nagyon szeret. Viszont én mostanában egyre inkább azt érzem, hogy szívesebben találkozom a barátaimmal, apukámmal, mint vele, sokszor szívesebben vagyok egyedül, hogyha pár napig nem találkozunk, nem is hiányzik annyira. Volt, hogy smst kaptam, láttam, hogy ő írt, és meg se nyitottam azonnal. Közben borzasztó bűntudatom van, hogy nem rajongok érte, mert ő tényleg a "tökéletes barát". Lehet, hogy közrejátszik a vizsgaidőszak is, az előző kapcsolatom a gimiben az érettségikor ment tönkre, ezeket én mindig túl komolyan veszem és sokat tanulok. De a barátom ezt is megérti, felajánlja, hogy segít, háttérbe húzódik, hogy tudjak tanulni, stb. Nem tudom, mit tegyek, hogy a vizsgák miatt van-e ez így, hullámvölgy-e vagy kiszerettem belőle... közben ő nagyon komolyan gondolja velem, már felhozta, hogy akár össze is költözhetnénk valamikor. Nem tudom, mit érzek, de ez lehet, hogy már eleve rossz. Nem akarom megbántani őt.

19/L


2015. máj. 3. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
túl jó az életed kicsilány?
2015. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 5 hónap alatt meguntad,nem valami jó jel.Próbáld csak a pozitív tulajdonságait nézni,csináljatok érdekes programokat,fel kell lendíteni az egészet.Túl sok jót kapsz,és nem tudod értékelni,azért gondold át ha elhagyod,a következőben nem biztos hogy meglesznek ezek a jó tulajdonságok.Ha viszont úgy érzed hogy már nem szereted eléggé,és jobb már nem lesz,akkor ne húzd az ő idejét.
2015. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!