Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizárt lenne-e egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárt lenne-e egy komoly párkapcsolat, ha korábban a nő lényegesen több férfival feküdt le, mint ahány nővel a férfi?

Figyelt kérdés
Mivel erről őszintén elbeszélgettek: a konkrét esetben a férfi előtte 2 nővel feküdt le, a nőnek (aki 35 éves) az életében viszont 9 férfi volt, köztük van a volt férje. Férfiként te el tudnád ezt fogadni? Különösen hosszú távra tervezett, komoly kapcsolat esetén?

2018. jan. 12. 10:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért kell ilyenről beszélni?
2018. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a problèma??
2018. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Ez kb mindig így van, hogy a nőnek több volt :D
2018. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonlóan van, bár a párom nem kérdezett rá ténylegesen hogy hány férfival voltam előtte, csak tudja, hogy többel, mint ő nővel. Nem zavarta. Engem fordítva sokkal jobban zavart, hogy ő kevés nővel volt együtt, és ebből egy volt csak kapcsolat, az se igazán komoly, de már elengedtem ezt a dolgot. Összességében nem számít semmit.
2018. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Idétlen dolog ez a leltározgatás, a mértekről is kell statisztika?

Nem gondolom, hogy tabu téma volna, de a francnak kell olyat kérdezni, amire a nem viseli el valaki az őszinte választ.


Ezek a múlt lezárt dolgai, a párkapcsolat, meg a jövőre irányul, szóval, ha ez probléma, akkor nem lesz ebből semmi, de ne is legyen.

2018. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, háromszor annyi férfival voltam mint a párom, akinek viszont 2 komoly kapcsolata volt. Nem határz ez meg semmit, nagyon szuper a szexuális életünk, imádjuk egymást, lassan 4 éve leszünk együtt. :)
2018. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi baj, nem az határoz meg egy kapcsolatot, hogy előtte ki mennyi emberrel feküdt le. Minél idősebbek emberekről beszélünk annál valószínűbb, hogy van egy múltjuk, ilyen vagy olyan, és ha a kapcsolat alapból jól működik hát akkor nem hiszem, hogy ezen kéne rágódni
2018. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes dolog ez alapján ítélkezni. Én soha nem kérdezek rá, hogy hány nővel volt előttem és én sem mondom el, hogy hány pasival voltam.
2018. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
még szép
2018. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez csakis a ferfi önbizalmatol függ.
2018. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!