Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan férfiak, akik komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak, akik komoly kapcsolatban vannak, szoktak bókolni az exeiknek?

Figyelt kérdés

A párom, akivel évek óta együtt vagyok, nyilvánosan, a facebookon bókolt az egyik exe képe alatt. Ez azért is fura, mert elvileg utálja őt, tönkre tette anno az életét (válás, közös gyerek is van), de azért egy profilkép váltáskor rögtön dícsérte, hogy milyen szép és csinos. Láthatóan az ex se tudta hova tenni a dolgot, ő is meglepődött ezen, hogy ez mi akart lenni, mert nem szokványos ez tőle. Ráadásul az én képeimre, meg úgy általában semmire se szokott reagálni semmit, de az exének ír dícsérő hozzászólást. :o



Mások is szoktak ilyet? Ha igen, akkor miért?



2017. szept. 22. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

az ex téma egy gusztustalan dolog.

a jelenlegi barátnőmet rendszeresen hívogatja üzenget neki egyik exe. Megkérdeztem tőle hogy de minek is veszed fel, minek is válaszolsz?

mert nem hagyja abba....mondom nyilván azért nem, mert folyamat visszaírsz.

Erre közölte, hogy sose jönne össze vele újra, okkal lett vége (megcsalta a srác), de ha tetszik nekem, ha nem (így mondta) az élete része volt, és fontos része, ezért igenis tartja vele a kapcsolatot na nem napi szinten, de ha ír/köszön/találkoznak, nem fog úgy tenni, mintha nem ismerné stb.


Gáz helyzet.


de elengedtem, mert tudom ahogy idősödöm (26vagyok) egyre kevésbé fogok olyan nőt találni, ahol nincs képe ex, vagy x ideig együttéltek, sok évig voltak együtt stb...

mert pl egy 20 éves csajnál ez nem mindig van jelen, ott lehet több felületes kapcsolat volt stb, igazi élettársi nem.

de ahogy ugye a nő is idősödik, több komoly kapcsolat, netán már elé is jegyezték, csak valami nem működött így visszadobta, stb

ezek mind olyan dolgok amikkel ez az ex örökre a fejedben marad, millo emlék jön elő ha rádír, vagy hív, smst-küld.

nem örülök neki, de el kell fogadjam. plusz a későbbiekben sem fogok másik oylan lányt találni ahol nincs képbe senki ex, vagy ilyesmi.

max ha ami ma olyan divatos 30 évesen, elkezdek 19-20 évesekkel járni akkor talán :D

2017. szept. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ráadásul az én képeimre, meg úgy általában semmire se szokott reagálni semmit, de az exének ír dícsérő hozzászólást."


Veled élőben tudatja, az exével viszont nem találkozik, tehát úgy.

Hol itt a probléma?

2017. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne, hogy állítólag utálja a nőt, mint a sz.rt, nekem Sárkánynak nevezi őt, de azért a fb-on bókol neki, miközben senki másnak, még a barátainak, kedves ismerőseinek, nekem se szokott még lájkot se dobni, nemhogy még kommentelni bármire is (nem mintha lájkvadász lennék és ez zavarna, hogy ő nem emeli a "népszerűségemet").
2017. szept. 22. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ex az ex és slussz. Nem igazán tartom vele a kapcsolatot, pont mert szétmentünk. Max. ha közös a baráti társaság, és óhatatlan, hogy találkozzunk. De bókolni neki? Csorgatni rá a nyálam? Francokat.
2017. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit gáz ez.

Én ha ilyet csinálnék a barátnőm nagyon kemény düh kitörést hajtana végre, mondjuk az se normális...

2017. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy neked sárkányként emlegeti, lehet hogy csak a te megnyugtatásodra szolgál.

Voltam ilyen helyzetben. (Hasonlóban mint amit az 1. megírt)

A párom (mára már ex) elvált mert borzasztó rossz volt a házassága. Aztán érdekes módon egyre többet beszélgettek, már a napjaink részévé vált hogy a párom elvonult és fél-egy órákat beszélgettek telefonon. Amikor kérdőre vontam, persze szidta hogy még mindig milyen aljas vele, de a közös gyerekek miatt tartani kell a kapcsolatot azzal a szeméttel.

Utólag kiderült hogy rólam is eképpen beszélt mások előtt, még a volt férjének is!


Egyébként, ha az exemmel nem rossz a viszony, akkor megjegyzem neki ha csinos, mert ebben még nincsen semmi. Nem azért teszem mert akarok tőle valamit. Más kérdés hogy lehetőleg nem a jelenlegi párom szeme láttára, füle hallatára teszem, mert azt is megértem hogy neki ez rosszul eshet.

2017. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Kb ahogy a 6-os mondja, az a helyzet...

Csak a te megnyugtatásodra mondd róla ilyeneket.


Nálunk az volt, hogy mikor összejöttünk, történetesen lesz.rtam az exét, nem érdekelt ki volt, mi volt vele stb.. Soha nem is kérdeztem.


Ő az enyémekről igen. Közben kiderült, hogy ki az ő exe, meg hogy akkor még hetekig-hónapokig egy baráti társaságba is eljártak.


Hozzáteszem úgy, hogy a csaj az egyik alkalomnál be is próbálkozott nála, de mi már együtt voltunk..

Ekkor először hallottam tőle először róla.

(Mástól igen, de mondom soha nem kérdeztem, mert úgy gondoltam, hogy aha akar róla beszélni, akkor majd magától fog, egyébként tényleg nem érdekelt)


Na ekkor viszont beszélt össze vissza, mikor az egyik ivás alkalmával rányomult. (mint később megtudtam).


Utána már mondom, akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba, beszélt róla, de ő is hogy így nem volt jó, úgy nem volt jó, ő tepert érte, de ő milyen csúnyán kirakta és nem tudta elvileslni, meg ilyenek.

Mondom oké.


Aztán ezután az alkalom után valóban kerülte őt, (közben én véletlenül megtudtam mástól, ki is az a csaj),ő pedig került minden olyan programot és szituációt, amikor mi ketten egy helyen lehettünk volna...


Egy alkalommal már én csesződtem fel, annyira szánalmas volt, amikor emiatt majdnem 4x variáltunk programot aznap, hogy TUDOm, miért variál, és PONT lesz.arom, hogy ő is ott lesz, hagyja már abba.

Ekkor volt képes először beszélni róla nyíltan..



Sosem értettem, miért kell ez? Miért nem lehet őszintén beszélni a másikról? Mégis miért nyugtatna meg, hogy a másikról rosszakat beszél?? Én nem beszélnék róla rosszakat, maximum semlegesen, ha szakítanánk..


Nekem ez akkor sokáig fájt, már maga az, hogy hazudott nekem, és csak utólag tudtam meg ( már ha az egészet).


És hogy őszinte legyek, ennek már több éve.

Lehet ezt egy rossz exre kenni, aki mindig féltékeny volt, talán így is van.. Dea ami napig nem értem, és rossz érzésem vannak ezzel kapcsolatban. Mert nem ezt érdemeltem, és nem is adtam neki alapot, hogy a hátam mögött meg máshogy viselkedjen.


Mondom ezt úgy, hogy elvileg nem csalt meg vele soha, de én sem értettem, hogy nekem rettentően negatívan nyilatkozott róla akkor, miközben a képét lájkolta és ráírt pl..


Mindegy, sokszor veszekedtünk emiatt, meg is győzött róla, hogy szeret, és valóban éreztette is mondjuk nálam az elejétől, mindenki előtt, hogy velem komolyan gondolja ( az exével ellentétben), csak ezért léptem nehezen túl ezen az átverésen..


Viszont többet nem lennék hajlandó ilyet elnézni. Nem a lájk vagy a bók zavar, hanem az arcomba való szöges ellentétéről való hazugság.

N

2017. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!