Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom állandóan a munkájával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom állandóan a munkájával van elfoglalva, itthon is. Velem szinte nem is törődik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Páromnak irodai munkája van, elég felelősségteljes beosztásban, nagyon sok dolga van. Saját laptopról dolgozik, azt használja az irodában és otthon is.

A problémám az, hogy a munka teljesen a mániájává vált. Nem elég, hogy munkában lehúzza a 8-9 órát, hanem sokszor még itthon is bekapcsolja a gépet, és dolgozik, akár késő este is!

Van egy 1 éves kisfiunk. Őt nagyon imádja, sokat foglalkozik vele, de sokszor pl. leteszi aludni a gyereket, és utána lenne egy kis időnk egymással foglalkozni, akár csak beszélgetni, összebújni stb, de nem, ő fogja a gépet, bekapcsolja és még akkor is dolgozik, este 10-11-kor! Vasárnap késő este dolgozik! Sőt, karácsony napján,25-én, délután, amikor éppen nem volt nálunk senki és mi sem mentünk sehova, a gyerek délután aludt, ő nem hogy leült volna velem és kettesben néztünk voln karácsonyi filmet vagy ilyesmit,nem,hanem még akkor is elkezdett dolgozni!!! Merthogy év vége előtt milyen sok dolga van...na de karácsonykor??? Amikor mindenki a családjával tölti az idejét?

Persze, én megértem hogy értünk dolgozik, hogy jólétben éljünk stb.....de azért kéne egy határt húzni szerintem!

Amikor szóvá teszem, mindig azt mondja hogy sok dolga van, és sürgősen meg kell csinálnia....én megértem, de nem ér rá másnap reggel, az este 11 helyett? Mintha egyáltalán nem számitana már neki az, hogy velem legyen, csak a munkájának él...

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?


2018. jan. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha valóban próbáltál vele beszélni...hát...

Én azt tudom: arra van az embernek ideje és kedve, amire akarja hogy legyen(persze a rendes munkaidőn felül)

Ti már párterapeuta eset vagytok. Ha erre se hajlandó..hát.....hát...khm. Gondolkozz el és kezdj gyanakodni, rád miért nem.

2018. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyenek miatt követelnek egyre többet a munkáltatók, a külföldi tulaj, már ha az, meg röhög, hogy mekkora hülyék ezek a magyarok, negyed annyiért 24-ből 24-ét tudjuk őket dolgoztatni.
2018. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek arra van ideje amire akar :) De komolyan ez igy van! A tobbi csak kifogas. Ha nagyon akar valamit szakit ra idot.
2018. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul a problemaddal. En paromnak nincs ilyen munkaja de este amikor hazaer es vacsi utan o is szinte naprol napra gep elott ul este tiztol hajnali kettoig is neha. Es nekunk is van egyeves babank akire csak par percet szan. Ran szinte semmit
2018. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A felelős beosztás ezzel jár sajnos. Nincs igazi szabadság, nincs igazi pihenés. Legalábbis itt Magyarországon ezt tapasztaltam a cégeknél, ahol megfordultam.


Mondanám, hogy beszéljétek meg, de már beszéltél vele... Esetleg, amikor odaül a géphez, akkor masszírozd meg, ülj az ölébe, stb. Hátha kedvet kap hozzád és nem a munka lesz a legfontosabb. Ha ezt is próbáltad már, akkor tényleg próbáljátok meg egy párterapeutát, vagy még párszor mondd el neki a sérelmed. Drukkolok!

2018. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!