Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem ezt a visszatérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a visszatérő konfliktust? Miként tegyem túl magam?

Figyelt kérdés

A páromnak előttem hosszú ideig nem volt kapcsolata, csak egy éjszakás,vagy "próbálkozások."

Mióta én vagyok, állítólag lenyugodott,és hiszek is ebben: DE! Van egy nő a baráti társaságban,aki férjezett,és éppen amikor megingott a házassága,a párommal flörtölgettek ( 3 éve),találkoztak külön. Azt állítja a párom,hogy nem történt semmi, mert csak kíváncsi volt a nőre így külön,de mielőtt a helyzet bonyolódott volna bele se vágott semmibe. Ez évekkel ezelőtt volt,azóta a nőnek megjavult a házassága,de mégis tartják a kapcsolatot a párommal,ugyan olyan flörtölős nexusba.

Emiatt már rengeteg vitánk volt,és azt mondta ne elemezgessem a múltját, én vagyok a jelene és a jövője.

Ti mit gondoltok?

: 29, F: 35



2018. jan. 15. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszel flörtnek?
2018. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Azt, hogy szerintem csak túl gondolod. Sok ember marad jóban ilyenekkel. De attól még nincs köztük semmi.

Különben, semmi közöd a múltjához, hogy mit csinált, ahogy neki se a tiédhez.

VELED VAN NEM? Akkor mi a kérdés?

2018. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Meg ha most nem bízol benne, mi lesz majd később? Ezzel csak megmérgezed a kapcsolatotokat előre. Semmi értelme a féltékenykedésnek, mert ha akar, úgy is megcsal.
2018. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen hangnemben társalognak és miről,illetve milyen sűrűn.Vagy hogy te ennek érzed-e bármi hátrányát,mondjuk hogy téged hanyagol,míg a nőnek bókol,stb.
2018. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Tartják a kapcsolatot a párommal,ugyan olyan flörtölős nexusba. " beszéljen, de ne flörtöljön már. Ti nem olvastok?

31/f

2018. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam, és ezért kérdeztem, hogy mit vesz flörtölésnek, mert van aki már egy szimpla "sziát" is annak vesz. Nem mindegy, hogy tényleg flörtöl, vagy csak a kérdező veszi annak.
2018. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Például:

a nő: legközelebb kapsz utópuszikat a szülinapod miatt,és koccintanunk is kell ;)

a párom: mindenképpen szavadon foglak és bepótolhatod ;)


ezt mutatta is nekem,és nem értette miért veszem ezt komolyan...de megígérte,hogy változtat...

2018. jan. 15. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Jujj kedves kerdezo, ugyanigy vagyok !!! Es nekem is 3 eve csinalta ugyanezt velem a parom, irogattak es talan azota is. Nagyobb baj, nalam, ez a no nem volt ferjnel. Feltekenykedem mert szeretem a paromat. Zavar hogy velem alig akar beszelni es zavar hogy a telefont lenem teszi a kezebol. Delutanonkent sosincs itthon, gondolom masokkal jol erzi magat mert este 10 fele jut haza. Akkor faradt es ram mar semmi energiaja. Nembirom mar ense tovabb. Nemtudom mit tegyek, csak az a baj hogy o engem hibaztat, aki en naprol napra kisem mozdulok a 4 fal kozul
2018. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!