Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszatérő probléma a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérő probléma a kapcsolataimban az intimitás hiánya, én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Intimitás alatt most azt értem, hogy csókolózás, ölelések illetve szex. Szinte mindig van valami kifogás, hogy most fáradt, most ezt kell csinálni, majd később, vagy csak simán elkezd netezni. Már belefáradtam a kezdeményezésbe, főleg, hogy legtöbbször elutasítást kapok. Csinosan öltözök, ápolt vagyok és nyitott vagyok új dolgokra. Azt mondja, hogy vele van a baj, meg hogy sok a stressz, meg nincs kedve olyankor, ha valamelyikünk stresszes vagy szomorú. Ami az ő esetében szinte mindig jelen van (mármint a stressz) Ha ő nem akar semmit, akkor velem sem foglalkozik. Nem csal meg. Mit tehetnék? Vagy mi lehet ez?
2015. okt. 17. 17:51
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

ha ő nem partner:akkor az égvilágon semmit

keresel egy szeretőt

2015. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem megfelelő partnert választasz. sok olyan férfi van aki nem igényli az intimitást (pedig szerintem alapvetően meghatározza a kapcsolat minőségét, hogy van-e) keress olyat, akinek fontos, ennyit tehetsz.
2015. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Visszatérő probléma?

jaj,nekem csak 1 ilyen kapcsolatom volt,le is épültem miatta lelkileg,mire rászántam magam,hogy ebből a kapcsolatból ki kell másznom.

Nem velem van a baj,se előtte ,sem azóta nem volt ilyen gondom.

2015. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Tulsagosan korulotte forog az eleted!

Kezdj el tobbet sportolni! Talalkozz a barataiddal! Erezd jol magad nelkule veluk! ( nem szexre gondolok.) Szoval legyel onallo tole. Ne tole fuggj. Ne korulotte forogjon a vilag.

Meglatod, mindjart ujra lesz intimitas. Vadaszat es kihivas kell neki benned.

2015. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még egyéb meglátásokat. Megcsalni nem szeretném és nem körülötte forog az életem, rengeteg dolgot csinálok nélküle, tanulok, tanfolyamra járok, önkénteskedek, a barátaimmal vagyok stb, tehát nem emiatt van.
2015. okt. 17. 19:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Az csak rosszabb ha erolteted! Aki stressz alatt van az nyugalomra vágyik,meg h kikapcsolhassa az agyát.Az állandó nyaggatas is stressz neki. Miért nem kotod le magad,hobbi barátok? Vagy csinalsz neki az erdeklodesehez programokat,kimozditani otthonról,új dolgokat csinálna.Nem jó a szex teljesitmenykenyszer!
2015. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ahogy írtam, sok külön programunk van, most arról van szó, amit elvileg együtt töltünk. Szervezek vele is programokat, de az a vége, hogy nincs ideje, most ez van, vagy az van, most fáradt stb.
2015. okt. 17. 19:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen kapcsolatnak :) Egyedül az ölelések hiánya zavarna...
2015. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
Próbáld meg megtalálni a mintát h milyenek ezek a férfiak, miert ilyenek es te tudat alatt miért épp őket választod.
2015. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beszegettel vele h neki mi okozza a stresszt? Azt hogy lehetne kezelni? Milyen elfoglaltsagai vannak? Mit érdekli?
2015. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!