Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy szerelemről van szó, vagy csak testi vonzódásról?

Figyelt kérdés
Honnan tudod mikor vagy szerelmes és mikor van csak annyi hogy szeretsz/szeretnél vele szexelni?
2018. jan. 15. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Akkor is szívesen töltenék el időt vele, amikor nem akarok ba szni.


Találkoznék vele olyan közös programra is, amiből nem lesz szex, csak egyszerűen együtt töltünk időt máshogy.

2018. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy akihez csak testileg vonzódom, azzal csak szexelni akarok, akibe szerelmes vagyok, azzal együtt akarok lenni. Nálam legalábbis így működik. Épp ezért nem is volt még komoly kapcsolatom, mert akit szerettem, az nem jött össze velem. Csak szexkapcsolataim voltka.
2018. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fellángolás megvan milyen érzés?


Szerelem ugyanez, csak akkor is vágysz rá, amikor nem vagy vele.

2018. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akinek van minimális érzelmi intelligenciája, az pontosan meg tudja különböztetni a kettőt. Mert egyébként két teljesen eltérő érzés. Lehet ezt ezerféleképpen definiálgatni, de ezt érezned kell. Ha nem vagy biztos benne, hogy szerelmes vagy, akkor nem vagy az. Ennyi.
2018. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szerelem fogalma szerintem félrevezető, én nem szeretem.


Ha valakivel szexelni akarsz csak, az csak testi vonzalom.


Ha nem csak testi, de lelki és szellemi vonzalmat is érzel, az nyilvánvalóan több, így lehet megkülönböztetni.

2018. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem olyan egyszerű a képlet, mint ahogyan előttem leírták.

Szerintem a kulcs az, hogy ha együtt tudsz vele lenni hosszabb időn keresztül is, akkor biztos nemcsak testi vonzalom volt.

Egyébként én szerintem nem is tudok testileg ahhoz vonzódni, akihez lelkileg/szellemileg nem vonzódom.

2018. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És egy barátság extrákkal kapcsolatban?
2018. jan. 16. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, ha a barátság extrákkal társadat mással elképzeled és te is halálnyugodtan mész másokkal az ágyba, akkor az nem szerelem.
2018. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!