Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le?

Figyelt kérdés

Elsősorban nőktől kérdezem , hogy mi viszi rá őket erre, de férfi válaszok is jöhetnek ilyesmi tapasztalatokkal. Egy lányt megismertem a neten, nagyon jól kijöttünk volt közös téma is, tudtommal mindkettőnk be is jött a másiknak. Egyik este felhívott, kameráztunk beszélgettünk tényleg tök jól elvoltunk. Aztán egyre kevesebbet írt, és végül semmire se válaszolt, 3 napig kerestem, de semmi reakció sehonnan. Először is 100%, hogy nem sértettem meg semmivel, másodjára, sose találkoztunk szóval az se mondhatom hogy nem jöttem be neki , Itt lakik tőlem 15 percre szóval pont a talit terveztük volna. Pár napja még ő hozta fel hogy talizzunk 1-2 óra múlva, mondtam rendben de hirtelen lemondta azzal h megy apukajahoz. De most pedig azt vettem észre , hogy le is tiltott :D

Veletek történt már ilyen? Ez mire jó? Miért nem lehet megmondani , hogy mi a probléma?



2018. jan. 16. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Megunt/beijedt, de nem volt képes korrekt lenni, ezért a könnyebb utat választotta. Ennyi.

23/N

2018. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg talált jobbat. Mert így elkerüli a kellemetlen beszélgetést és annyit se számítasz neki, hogy ebbe energiát fektessen. Kereshetsz mást, sajnálom.
2018. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nőként írom,hogy nemünk szégyene,jellemtelen,hulladék ember.Nem kár érte! ;-)
2018. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
A mai lányokban már nincs semmilyen tisztelet. Amint látod, annyival sem tisztelik meg a másikat, hogy elmondják, hogy mégsem akarnak semmit. Vagy egyszerűen komolytalan volt a kezdetektől fogva. Akárhogy is, ez sajnos mindennapos. Amióta bejött ez az online ismerkedés, a lányok előszeretettel használják a tiltás funkciót saját gyávaságuk vagy gerinctelenségük elfedésére. Így kevesebb a gond veled, ő meg leszar mindenkit nagy ívben maga körül.
2018. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez két tippem hogy megijedt vagy valami srác a képbe jött.
2018. jan. 16. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

#4. Egyetértek veled, meg nem is!

Tény, hogy az online ismerkedés teljesen tönkretette az emberi kapcsolatokat, a személyes kommunikáció nulla, és sokszor a találkozások alatt is a telefonozás megy.

De azzal nem értek egyet, hogy csak a lányok/nők ilyenek! Tapasztalatból tudom (sajnos), hogy egyes férfiakban sincs annyi gerinc, hogy egyenesek,őszinték legyenek, és inkább a tiltást, vagy a vissza sem írok verziót használják! Volt már rá példa, hogy simán letiltott egy pasi mert megmondtam neki az igazat, vagy csak szimplán 1 nap múlva írt nekem vissza, mert épp akkor volt kedve. Közben persze 2 percenként fent volt. Ettől függetlenül persze mi nők sem mindig vagyunk jobbak, pláne ha egy igazi kishercegnővel vagy hisztigéppel van dolga valakinek, aki mindenen megsértődik, de szerintem tényleg nem jogos mindig csak a nőket kritizálni, mikor férfiak és nők között is vannak ugyanúgy normálisak és bunkók is.

2018. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Mivel főleg lányokkal ismerkedem így a tapasztalataim is elég egyoldalúak. Fiúk stílusáról nem tudok túl nagy mértékben nyilatkozni.
2018. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!