Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nektek milyen az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek milyen az, ha egy nő nem vállal fel titeket?

Figyelt kérdés

Volt köztetek valami, még azt is mondta nektek, hogy szeret, válaszul a ti szerelmi vallomásotokra, de nem vállalt fel.

Ilyenkor mi sérül? Mi játszódik le bennetek? Utána hogy viszonyultok a nőhöz, pl. ha véget is ér ez a kis románc?

Az érdekel engem, hogy gyülölet, megvetés, közömbösség, vagy milyen bármi más érzés van bennetek a felé a személy felé ilyenkor.

Lehet-e ezt bárhogy helyreállítani bennetek? Pusztán a ti jól létetek oldaláról nézve érdekel.



2018. jan. 17. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásul veszem hogy nem akar velem semmilyen kapcsolatot, illetve hogy hazudott amikor azt mondta szeret.

Békén hagyom és ha volt is valamilyen érzés akkor idővel elmúlik.

2018. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha valakit szeret, azt fel is vállalja. Másként csak a helyzet hozta úgy, hogy belökte neked udvariasságból, hogy ne sértsen meg( gyenge jellemre utal). Bennem szimpla közömbösség éss megvetés van. Az ilyen hitvány embereket sajnálni tudom csak, és remélem a sors visszaadja mindezt.
2018. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit rosszul esne, aztán túltenném magam rajta.


De amúgy nem reális a helyzet, én rég túl vagyok a vallomásokhoz hasonló romantikus közhelyeken, mivel teljesen máshogy csinálom az egészet, máshogy kommunikálok, ilyen helyzet nem fordulhatna elő, mert már előre látnám a jeleket és érteném, hogy mi a helyzet.

2018. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenkor nem lehet komolyan venni a szándékait, nem szerelmes talán...
2018. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerinted mit jelent a "felvállalás"? Ki elött, milyen esetben?
2018. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt állította, hogy szeret, akár többször is, de nem akarja a nyilvánvaló párkapcsolatot, az ország-világ előtt (idézőjelesen) együtt megjelenést. De főképp az úgymond hivatalos párkapcsolatot.
2018. jan. 17. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy más férfival is kavar az illető nő, és még nem döntött, melyiket választja - ha ugyan választani fog.
2018. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Huh, nagyon eltértünk a kérdéstől. Engem egy ilyen pocsék helyzetbe hozott férfi lelkivilága érdekel, hogy mi segíthet rajta ilyenkor.
2018. jan. 17. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha kisétál ebből a "kapcsolatból".
2018. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem vállal fel az nem is szeret igazán. Ha én szeretek valakit azzal én eldicsekszek, büszke vagyok rá.
2018. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!