Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire zavarna titeket, ha a feleségetek elhízna és nálatok 15 kg-al súlyosabb lenne?

Figyelt kérdés
A házasságunk után pár év alatt felszedett plusz kb 15 kg-ot. Én 180cm vagyok 75kg-al ő 177cm 91kg-al. Ez zavar engem,próbáltam finoman utalni,meg közölni vele,de nem történt változás. Nem is nagyon kívánom szexuálisan. Mit tehetnék?
2018. jan. 10. 08:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem beteg és nem szült gyereket,csak olyanokat eszik amiket nem nagyon kéne.(sok édesség...)
2018. jan. 10. 08:21
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem utalgatnék, mondanám neki, hogy ez nem egészen okés így, tessék kicsit leadni.

31/f

2018. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha most 91 kg, akkor már a házasság elején sem volt vékony. Mondd meg neki, hogy az egészsége érdekében figyeljen oda mit eszik, és menjetek el akár együtt edzeni, biztosítsd a támogatásodról, de ne köntörfalazz, légy őszinte.
2018. jan. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nő vagyok, de zavarna. Amikor a volt férjem elengedte magát, de úgy durván, én leültem vele ezt megbeszélni. Oké, hogy szeretem, és nem csak a külseje miatt, de nem csak a lelkét szeretném szeretni, hanem a testét is. A szex is fontos a kapcsolatban. Mit tehetnél? Beszélj vele.
2018. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Szólnék neki udvariasan, hogy ez nem lesz így jó, fogyózz, mert ez sok. Magamban adnék neki 2-3 hónapot, figyelve, hogy mit tesz, vagy nem tesz. Ha nem változna, szakítanék.
2018. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, hogy te szereted, de a mostani külseje nem hozzá való, nem áll jól neki. Mert ő egy sokkal izgalmasabb és sziporkább csaj, hogy ilyen alakja legyen. Kérdezd meg, bántja-e valami, azért eszik több édességet?
2018. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna. Ha megszűnik a vonzalom, akkor vége a párkapcsolatnak, onnantól maximum a legjobb barátja lehetsz. Házasságot viszont nem barátok kötnek.
2018. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked ez nem probléma, annak mindannyian örülünk. De kérdező nem tehet róla hogy ő meg nem olyan mint te. Egyébként nők általában ebben a tekintetben természetüknél fogva elnézőbbek, ez jó tulajdonságok.
2018. jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak az befolyásolta a súlygyarapodását, hogy több édességet fogyaszt a kelleténél? Ha ilyesmit vásárol magatoknak és tele a hűtő/spájz szénhidráttal, akkor azt csak ő fogyasztja? Te nem? Ha mégis, valóban csak ő hízik? Nem szóltál neki, hogy csak mértékkel kéne kezelni ezt már a termékek vételénél is? És biztos, hogy egyéb gondja, baja nincs? Stresszes munkája van? Tud rendszeresen, minden nap kb. ugyanolyan időintervallumban ebédelni? Egyébiránt, az édességeket leszámítva tehát rendben az étkezése? Eszik egyáltalán eleget? Lehet furcsán hangzik, de ha nem fogyaszt elég tápanyagot, sem mennyiségileg, se változatosságban, az ugyanúgy okozhat hízást, mint ha túl sokat zabál. Szóval ez a kérdés nem annyira egyszerű, mint ahogy itt néhányan reagáltak rá. Egyetértek azzal, hogy nem a barátok házasodnak, vonzalom nélkül nem ideaális egy párkapcsolat. De ez olyasmi, amin lehet változtatni életmódváltással, ebben pedig te is segítheted, illetve ne csak finoman utalgass, azért a nők sem gondolatolvasók. Mondd meg egyértelműen, mennyire zavar ez téged, és közösen keressetek megoldást... Elvégre házasok vagytok, hűséget ígértél jóban-rosszban, ne hagyd csak úgy egyedül a slamasztikában a problémájával meg az elvárásaiddal, kétségek közt, hogy szereted-e igazán. Mert bár szexualitás nélkül nehéz túlélni egy párnak, de azért mégsem a szex áll mindenek felett ;)
2018. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma is lehet.
2018. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!