Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen esetben kiabálnátok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Mi az a pont, amikor már idegesek vagytok és felemelitek a hangotokat vele szemben?
2018. jan. 11. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Csak szélsőséges esetben. Például ha megzavar a számítógépes játékban, vagy amikor a csaj haverommal csetelek. Esetleg, ha odaégeti a kaját. Egyébként nem tudom elképzelni, hogy kiabáljak vele.
2018. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Társaságban sehogyan nem emelném meg a hangomat. Ha kettesben vagyunk akkor van a helyzet amikor igen. Kiabálni soha, ha nem érti meg akkor sem fogja ha kiabálok.
2018. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyot hall, vagy ha messze áll tőlem.

Más esetben akkor is hallja amit mondok, ha normál hangerőn mondom. (Ha meg nem érdekli, azon nem segít az ordibálás)

Mónika show-ba való szokás..

2018. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Max megemlékezés a hangom, ha csak úgy úgy beszél velem a barátnőm, mint a seggéből kirántott ronggyal. Kiabálni akkor kiabálok, ha a zajszint 60db-fölé emelkedik.

31/f

2018. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha lehántja a fogaival a bőrt a farkamról. 🙃
2018. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Egy nő sem ér annyit, hogy erőltessem a hangszálaim. Vagy is olyan eset még nem fordult elő, hogy kiabáljak a barátnőmmel, feleségemmel.
2018. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hall engem.

Én sosem vagyok ideges.

Szted ennek van értele? Na látod.., akkor miért oviskodsz? :))

2018. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Hú... nagyon változó. Lobbanékony vagyok, ritkán ordítok, de akkor nagyon ( sajnos). Néha egészen apró dolog is elég , pl. nem sütötte meg rendesen a kacsát...de ez úgy működik, hogy előtte már gyűlik bennem a feszkó, és egyszer előtör....de ritkán.
2018. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, és te nem szégyelled magad, hogy ezért nekiállsz vele üvölteni?!


Kérdező: semmikor, mi értelme van kiabálni? :)

2018. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok, okés az előző barátnőm eléggé hisztis volt, mindenen kiakadt és pörgött rajta órákig, piszkált vele, hát nála bizony elszakadt többször a cérna.


Türelmes férfi vagyok, de mikor a másik órákig cs.sztet valami tök mellékes hülyeséggel - amit már 5x megbeszéltünk, csak nem akad le róla -, akkor bizony már kiabáltam vele.

Nem vagyok rá büszke...

2018. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!