Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dolgoznál, ha nem szorulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgoznál, ha nem szorulnátok rá anyagilag?

Figyelt kérdés

Ha a férjed/völegényed/pàrod keresne annyit, hogy böven jól èlnètek a mindennapokban, évi 2-3 külföldi nyaralàs, belföldi hétvégék, nem Kell nèzni az élelmiszeràrakat, neked is jut magadra havi 50-100 ezer mèg emellett, illetve még is takarítotok.

Elmennél ez esetben dolgozni csak azèrt, mert minden felnöttnek dolgozni Kell, ès pont?

Ha szereted a munkàd és van esélyed fejlödni?

Ha a pàrod külföldi, de te itt az otthoni képesítèseddel nem kapsz munkàt, csak szaktudàst nem igénylö munkakörökben (vendéglàtàs, kereskedelem)?


Milyen esetben nem? Miert?


2018. jan. 20. 08:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*meg is takarítotok


(Nem èn vagyok ilyen helyzetben, csak kèrdem)

2018. jan. 20. 08:34
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

mindenképpen dolgoznék


akkor is ha megnyerem a lottót ehhez nem kell h a pasi adja a lóvét.

2018. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Biztos, hogy dolgoznék mert bár jól esik a pihenés, de szerintem egy hónap alatt megbolondulnék abba hogy semmit nem csinálok. Meg én szeretnék karriert kiépíteni természetesen.
2018. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Tb és nyugdíj miatt is. Talán részmunkaidőben, hogy legyen idő tipp-topp háztartást vezeti és valami tanfolyamra járni, nyelvet tanulni stb bármit. És már most elkezdenék nyugdíj előtakarékoskodni. Nézd, bármi történhet, soha ne szolgáltasd ki magad egy férfinek (meg úgy általában senkinek) anyagilag. Soha!
2018. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

Először is, kell a pénz, nem vagyok eleresztve. Magamra, páromra vagyok utalva és viszont. A párom dolgozik, azért mert szereti amit csinál, szeret emberek között pörögni, segíteni, elintézni dolgaikat.

Én viszont alamizsnáért, nem dolgozok. 8 éve nem volt munkahelyem. A nyaralások, engem halálra fárasztanak. A párom kedvéért azért évi 2-3 pár naposon hajlandó vagyok részt venni, bár nekem, csak szenvedés, de nem mutatom párom felé. Egyetlen amire nagyon figyelek, 10 milla azonnal mozdítható tőkém meglegyen. Azon kívül, takarékoskodás nincs.

2018. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha holnaptól megoldódna minden anyagi problémám, akkor felmondanék a mostani munkahelyemen és a saját vállalkozásomon kezdenék el erőteljesen dolgozni. Egy olyan dolgon, amit tényleg szívből és lelkesen tudnék végezni.
2018. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát megmondom őszintén, hogy nem dolgoznék :D

Viszont valami alkalmi munkákat bevállalnék, azért, hogy néha azért kimozduljak az emberek közé.

A pénzből részt vennék egy fotós tanfolyamon, meg beszereznék fotós kellékeket, és néha rendezvényeken fotóznék.

Illetve vennék egy jó zongorát, és zenélnék kb egész nap :D

És sokat utaznék :)


Háttudom nem valami pozitív hallani, hogy valaki nem akar dolgozni, de hát ez van, vannak ilyen emberek.

Azonban ha rászorulok arra higy eltartsam magam, akkor simán elmegyek dolgozni, úgy mint, ahogy most is teszem.

2018. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

Csak akkor nem dolgoznék, ha megnyerném a lottó főnyereményt, tehát a saját pénzem lenne nagyon sok.

Ha más tartana el akkor legfeljebb olyan munkát keresnék amivel jutna idő kettőnkre, a megkeresett összeget pedig félre tenném magamnak. Sosem tudni mit hoz a jövő.

2018. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Csak tartós betegség miatt hanyagolnám a munkát.
2018. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
valami 4 órás munkát mindenképp vállalnék, mert tudom, hogy ha nem dolgoznék elszigetelődnék és depressziós lennék. Így legalább emberek közé járnék, tudnék félrerakni a nyugdíjas éveimre picit de még a háztartást is tudnám emellett vinni 100%-osan.
2018. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!