Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék vele közelebbi kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van 1 srác az osztályunkban..előttem ül...háát és igen, BELESZERETTEM!! idáig nem is tetszett, pedig már sok-sok évek óta oszt.társak vagyunk...mindig hátrafordul órákon, és beszélget vlm és a padtársammal (bár inkább a padtársammal), megszokott nevettetni, és mostanában annyira kedves vlm!!eléggé nőcsábász, igy más lányokat szokott fogdosni...de ő velük nem is kedves, meg a hátuk mögött lemondja őket mindenféléknek..most tudom, h. hülyének néztek sokan, meg gyerekesnek, de hát ez az éélet:) 2 héét múlva oszt.kiri lesz, és ilyenkor közelebb szeretnék hozzá kerülnii..légyszi, ha tudtok, agyjatok tanácsokat, nagyon hálás lennék érte, de akik olyanokat irnának, h. na, ennek a kérdésnek a kiirója is 1 gyökér, az tartsa meg magának, mert szánalmasok vagytok..csak tanácsokat kérek..köszii széépen.. :*
2010. jún. 5. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi az a vlm?

Nem adok tanácsot, mert azt mondtad, hogy szánalmasak vagyunk. Ha így teszel fel egy kérdést, hogy leszánalmasozod a válaszolókat, mit vársz?

2010. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

vlm-velem

azokra irtam, h. szánalmasok vagytok, akik nem tanácsot adnak, hanem rögtön azt irják, h. te 1 gyökér vagy..én csak ezekre értettem..nem mindenkire...bocsi, ha nem voltam érthetőő

2010. jún. 5. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellene olyan srác, aki másokat fogdos, meg nőcsábász, de ez a saját véleményem. Adom a tanácsot:

Keresd a társaságát, beszélgess vele, de ne lógj állandóan a nyakán. Nem tudom, hány évesek vagytok, és hová mentek kirándulni, de találj ki olyan programokat, hogy együtt legyetek, ha nem is kettesben...

Vannak egyértelmű jelek, amikkel tudtára adhatod, hogy bejön: nézéssel, vicces megjegyzésekkel...


Első voltam

21/L

2010. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, h. mégiscsak adtál tanácsot:*nagyon köszii
2010. jún. 5. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk nemrég volt azt oszt.kir. Nagyon jóvolt ^^. Nemtudom h hány évesek vagytok de 14-15 nek tippellek : D

Adom a tanácsot: Buszon néha ülj mellé. Beszélgess vele kínáld chipsel meg amivel akarod. Hülyésked vele, pl: ugorj a hátára, próbáld te is fogdosni őt, próbáld megölelni. Ha jócsajvagy tuti h engedni fogja. Ha nem akkor ez van.

na hajrá! Sok sikert! :)


15/F akinek van barátnőjee : D

2010. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszii:*

Am jól tippelted a korom...am a magyarországiaknak hányadikáig tart a suli?15?mert én szlovákiai vok., és nekünk 30-ig:Stavaly oszt.kirin voltunk étterembe, oszt csodálkoztak az ott dolgozók, h. nekünk még ilyenkor suli van..

2010. jún. 6. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ h kiére vagy kíváncsi. nekünk már rég végevan. Május 15. lett vége. áltisk. de a normális az június 15. e ált. iskolásoknak. Változó, kinek mikor. : ) és hajrá a fiúval kapcsolatba!!

ELŐZŐ voltam. : )

2010. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod felvehetsz msnre?! ;) : D
2010. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincsen msn-em...csak skype :SS
2010. jún. 7. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!