Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy a kiszemelt emberrel nem működött a kommunikáció?

Figyelt kérdés

Tetszett nektek valaki, de valamiért a fel szabadult, bármiről tudunk beszélni érzés elmaradt.

Mondjuk azért, mert az egyik fél csendesebb vagy a szégyenlősség miatt. Javult a helyzet vagy mi lett belőle?


2017. nov. 10. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert számomra olyan nem létezik, hogy valami nem működik.
2017. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Léteznek unalmas lányok. Na meg ott az a kategória, aki képtelen flörtölni. Egyszerűen nem veszik a lapot... Szóval igen, előfordult. Sokszor.
2017. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszabb ***** válasza:
Ja. Napokig összejártunk dumálgatni, aztán kb. a harmadik napon vettem csak észre magam, hogy kizárólag én beszélek, én fosom a szót, de úgy, hogy folyton megpróbáltam szóval tartani őt is, hogy legalább valami hangyafingnyit tegyen már hozzá, ha már így összejöttünk, de ő csak folyton rám volt kíváncsi, hogy milyen jó kis szórakoztató sztorikat tudok mesélni. Aztán végül szép lassan lekoptattam. Hát mi vagyok én, valami 365 napos nonstop mesekönyv? Hetekig még írt Skype-on, hogy találkozzunk megint, meg mikor tudunk összeülni, meg olyan jó lenne beülni kávézni valahová stb. Pf, valahogy meguntam Andersen szerepét.
2017. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordult már, utálom, ha egy pasi csendes és nekem kell folyton beszélni, hogy ne legyen kínos csend. Az a jó, mikor felválta ontjuk magunkból a szót :D
2017. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hajjaj bőven. számít az időtartam is
2017. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!