Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács kérés. Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kérés. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy tanácsot szeretnek kérni hátha valaki tud segíteni nekem.

Ismerek egy lányt már 8 éve tartjuk a kapcsolatot,a lány nem ide való ahol én lakok 200 km van tőlem de szinte minden nap beszélgettünk telefonon,vagy csak meg kérdeztük egymástól hogy hogy vagyunk,vagy órákat is beszélgetünk.

Én már többször is voltam nála,ő még minálunk egyszer sem volt,Volt olyan hogy Szilveszterre mentem, volt hogy nők napján meg leptem,volt hogy nyáron voltam volt hogy ősszel,egyszer volt arról is szó hogy ő is jönne de el maradt, én nem állok úgy hogy fogadjam elég szerény körülmények között élek,és nem szeretném ha látná ezt, viszont más részből szeretném is egyszer hogy el jöjjön ő is hozzám ,sok mindenen keresztül mentünk már ez alatt a 8 év alatt, sírtunk együtt,nevettünk,kényelmetlen helyzetekben is sokszor kerültünk,sokat áldozatokat is hoztunk egymásért.

Viszont sok mindenben nem jövünk jól ki egymással,nem hiszek a horoszkópban de aki szokta olvasni az tudja nagyon jól hogy az Ikrek és az Oroszlán nem ép egy jó párt alkotnak.

Ez alatt a 8 év alatt vele nem volt semmilyen komoly kapcsolatom mert mikor meg ismertem túl fiatal volt,mára már be töltötte a 20 évet is.

Néha ő is úgy viselkedik mintha akarná,célozgat is rá viszont mikor eddig oda került a sor sosem volt semmi, mindig minden másképp alakult.

Tudom hogy nem vagyok az esete ,de néha telefonon még is szokott utalni rá,és bármiről tudunk beszélgetni akár a szex is.Lehet már idősebb lett,és azért, úgy veszem észre néha akarná ő is bár lehet csak rosszul látom a dolgokat.

Most lehet hogy találkozunk Február 3-án mert Van arra felé utam,és be néznék hozzá.

Mert meg kért még tavaly hogy meg csinálnám e a nagymamájának a házának a tetejét ahol majd ő fog lakni,és gondoltam fel mérnem a terepet most, és így akkor újra láthatom is.

Esetleg mit tanácsoltok Legyek rámenős és egyből mondjam azt neki hogy Kívánlak,és cselekedjek megondolattlanul ,reflex ből hirtelen stb, vagy inkám legyek az aki mindig is voltam,előbb kérdezek aztán cselekszek,ha úgy adja a helyzet.

Vagy esetleg ne mutassak ki semmit?,hogy mit is szeretnék, várjak még rá,és maradjunk barátok mint eddig is,és nézek inkám más társ után ?

Bocsánat a regény írás miatt (inkám verseket szoktam írni ilyen hosszúsággal)de muszáj volt legalább ennyit el mondjak hogy át lássátok a helyzetemet

Köszönettel

Vers író

F 25.



2018. jan. 22. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de komolyan verseket szoktál írni ilyen helyesírással és fogalmazással? :D
2018. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem eleget vártál.Kérdezz rá, hogy mit érez irántad és van e esély arra hogy ti egy pár legyetek.Te komolyan 8 éve vársz??? Nem is volt kapcsolatod ez idõ alatt mással? 25 éves felnõtt vagy, szükséged lenne egy normális kapcsolatra már.Magad miatt tisztázd a helyzetet, mert életed végéig nem várhatsz erre a lányra.A távolság nem akadály, mindent meg lehet oldani ha akarjátok.
2018. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzá szóló,elég pesszimista ember lehet vagy (lehetsz) ha már a legelső észrevételed a rosszat látja meg először(sajnálom az ilyen embereket)

De tudja vagy (tudod) nem a külső számít soha, hanem a belső.

A pozitív emberek nem azt nézik mi van a számon hanem mi rejlik a szívben,a külső dolgok változnak,el múlnak de ami örök az nem holmi ki íráson múlik,hanem amit mondani kíván,amiről szól,és míg nem tudod miről szól addig ne ítélj hogy ne ítéljenek.

2018. jan. 22. 12:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot 12:36-os hozzá szóló ,Igen valóban ezt kellene tegyem,most csak annyit mondhatok hogy át gondolom az egészet,Köszönöm.
2018. jan. 22. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, nagyon szivesen! Áttérzem a helyzeted, én is hasonlò szituban voltam.Csak jò pár évvel idõsebben...
2018. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hívd el vacsorázni,moziba. Vigyél neki egy bonbont. Ha elfogadja a meghívást akkor az már egyenesben vagy!

Sajnálom hogy a mai férfiak ilyen feleknek és a lánytól várják a kezdeményezést. 12 éves a nagyobbik fiam nem tudom már megszámolni hány lány próbálkozott nála. Megváltoztak sajnos a szokások. :(

2018. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!