Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most csak szeret még szerethet szerelemmel is? Van ahol nem a nagy szerelemmel kezdődik minden hanem úgy hogy fontosak lesztek egymásnak majd kialakul a szerelem?

Figyelt kérdés

Ő sokszor meg szokott ölelni inkább én vagyok az aki magától nem öleli meg. Nagyon sokszor ad puszit, megcsókol. Ha együtt vagyunk ritkábban mondja azt hogy szeret, mikor haza megy neten könnyebben megnyílik.

Sokszor mondja, hogy fontos vagyok neki. Azzal kb tisztában vagyok hogy szeret de talán még nem szerelemmel. Nem tudom ez változhat e. Szerintem ha jobban meg tudunk egymás előtt nyílni szépen lassan meg én is közeledek felé akkor talán változni fog?

Egy hónapja vagyunk együtt, az eleje nem ment zökkenő mentesen mint egy normál kapcsolat.

18L



2018. jan. 22. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem három hónap volt, mire azt éreztem, hogy szerelmes vagyok a barátomba. Van, akinek ez lassabban jön.
2018. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én barátom 4 hónap után lett szerelmes belém. Két éve lassan, hogy együtt vagyunk, minden okés. Ez mindenkinél más.. :)
2018. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!