Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az exem?

Figyelt kérdés

Volt barátommal többször is szakítottunk, mikor velem volt, nem tudott normálisan viselkedni velem, leginkább, mintha csak barátok lettünk volna és azt mondta nem érzi szerelmesnek magát.

Aztán miután szakítottunk (3szor is), két-három nap után megkeresett, hogy vissza akar kapni, nagyon hiányzom neki, változtatni fog és minden rendben lesz.

Nem értem, vajon mitől lehetett ez, bár talán már mindegy is, mert beleuntam. De ötlete van valakinek?

(Biztos, hogy nem a szex miatt.)

24 évesek vagyunk és 7 hónapig voltunk együtt.


2018. jan. 22. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus esete annak, mikor valaki inkább kínlódik egy kapcsolatban, minthogy egyedül megteremtse magának a jó életet.
2018. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Tipikus jellemgyenge, érzelmi és értelmi intelligenciahiányos, akinek viszont kell a punci... amikor megvan nem becsüli, amikor veszni látszik átmegy óvodásba. Sose sajnáld, mondom ezt férfiként... sajnos volt ilyen haverom...
2018. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ebben mélyebb pszichológiát keresni. Nekem is volt olyan hogy amikor szakítottunk iszonyatosan elkezdett hiányozni, de em a szex miatt. Újból összejöttünk, megint jó volt pár hónapig minden aztán megint szétmentünk. Ez a "se veled, se nélküled" állapot előfordul az ember életében.

De ha már egyszer vége van valaminek azt el kell engedni, mostmár én is így csinálom.

2018. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolatfüggést hagyjuk meg a majmoknak, de mi már lemásztunk a fáról. :D

Mindenki járja a saját útját, így lesz a legjobb. :D

2018. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!