Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is gyanús a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gyanús a dolog?

Figyelt kérdés
Párom újabban ha éjszakás és napközben alszik (én pedig otthon vagyok mert pl délutános vagyok) akkor mindig kikapcsolja a telefonját, hogy úgy jobban töltődik és kíméli az aksit (ő mondta) de viszont ha mindketten nappalosok vagyunk akkor éjjelre soha nem kapcsolja ki a telefonját.
2018. jan. 22. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mire gyanakszol? Hogy azért kapcsolja ki, nehogy megnézd, amíg alszik? De hát ezt éjjel is megtehetnéd, ezzel az erővel...
2018. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól fél,hogy amíg ő egyedül alszik,te a telóját nézegeted.
2018. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Napközben alszik, te délutános, tehát nem vagy otthon.

Az, hogy tudod, ki van kapcsolva, gondolom onnan tudod, hogy nem éred el:))) Én is kikapcsolnám, ha alszok, ezt tudja a párom is és még is hívogat.

2018. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Alvás közben én is kikapcsolom a telefonom...
2018. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Délelőtt otthon vagyok. Tudja, hogy nem szokásom nézegetni a telefonját pár éve már együtt vagyunk
2018. jan. 22. 18:38
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Mielőtt gyanakodni kezdesz bármin is, gondolkodj egy kicsit. Kikapcsolja, hogy ne zavarják (sms, hívás, messenger stb). Tapasztalat, hogy az embert akkor keresik amikor éjszakás és nappal aludna, én is mindig kikapcsoltam.
2018. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De a változásnak van oka - a telefon töltés meg nem változik
2018. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem gyanús.Az én párom is ezt csinálja.Nem tudom dolgoztál e valaha éjjeli műszakban.A napközbeni alvás teljesen más mint az éjjeli.Érthető ha nem akar pittyogásra kelni.

Ha máskor nem kapcsolja ki amikor belenézhetnél, ha nem visz mindenhova magával, akkor ne gyanakodj.

2018. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mindketten dolgoztunk éjszakai műszakban. Sosem kapcsoljuk ki a telefont. Van anyánk, van gyerekünk, bárkivel bármi történhet. A másik, hogy ez védekezés, hogy ne mondd hogy némítsa le, mert az aksi miatt ki is kell kapcsolni. Ez nem igaz! Én gyanakodnék, hogy van valami. Pl.: nem hagyja elő a telefont, nem tudhatod a pinkódot, ha wc-re megy magával viszi, stb.
2018. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Benne van a leírásban, hogy újabban... A változás sose jó, legalábbis az ilyesmi.

Ha eddig nem csinálta, akkor az adhat okot gyanakodásra.

Más mostanában a párod? Más miatt is gyanakszol rá?

2018. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!