Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20x/F A barátnőm 20x/L és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20x/F A barátnőm 20x/L és én tervezzük egy ideje az esküvőt, viszont nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet-e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. Már jó ideje együtt vagyunk, mind a ketten megbeszéltük az egészet, ezerszer átmentünk a témán. Számunkra ez egy igen fontos kérdés, fontos lenne ha segítenétek. Minden klappol kettőnk között, Imádjuk egymást, már együtt is élünk. Viszont mostanában mindketten boldogtalanok vagyunk, hol én, hol Ő, de inkább én. Nagyon szeretem, de nem vagyok benne biztos, hogy el akarom-e venni. Lehet, hogy csak egy lökés kell, mert tudom, hogy jó minden. Lehet, hogy csak nem vagyok az az eljegyzéses típus.. Minden válasznak örülnék. Köszönöm!
2018. jan. 24. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Korai ez még. Ha úgyis együtt éltek, ráér az 25 évesen is, legalább addig kiderül, hogy kiállja e a kapcsolat az idő próbáját. Fiatalok vagytok még. Kár ennyire előreszaladni, élvezzétek az életet és egymást. Ha pedig fennáll a boldogtalanság, vagy bármi közbejön, sokkal könnyebben szétmehettek így.
2018. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy 20x? 20 évesek, vagy huszonévesek vagytok most akkor?


Azt kellene átgondolni, hogy a kapcsolatotok került-e mélypontba, vagy az életetek más területein vannak-e esetleg olyan problémák, amik így hatnak a kapcsolatra is. Szerintem bizonytalanság idején nem érdemes beleugrani a házasságba, mert könnyedén meg lehet bánni, én ismerek olyan huszonéves párt, akik egy évvel a házasság után bejelentették, hogy elválnak, pedig már évek óta együtt voltak, együtt is éltek rég.


Szerintem huszonévesen még azért nem sürget annyira semmi, hogy kötelezőnek kelljen érezni az esküvőt. Jegyesek vagytok már egyébként? Én azt gondolom, várjatok, és ne a házasság témáját csámcsogjátok át ötvenedjére is, hanem a bizonytalanságaitokkal, a problémákkal, a boldogtalansággal foglalkozzatok. Nem kell rohanni sehova, de ha az apró gondokat nem tudjátok megbeszélni, megoldani, akkor abból nem lesz jó házasélet.

2018. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A házasságtól nem fog megjavulni semmit. Az fog tovább erősödni, amiben most vagytok. Ha ez boldogság, akkor az, ha boldogtalanság, akkor az.

Ne kapkodjátok el szerintem.

2018. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
200+ évesen szerintem már ne tervezzétek. :)
2018. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Amig Dragonka97 neven futsz, inkabb playstation vasarlast tervezz maximum.
2018. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ráértek. Amúgy meg miért vagytok boldogtalanok? Miért nem tudjátok egymást mindig boldoggá tenni?
2018. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Sosem értettem azt, ha valaki boldogtalan, akkor miért nem kíváncsi az okára, csak fordul be. Jöjjetek rá, hogy mi a gondotok.

31/f

2018. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem akarnám, hogy elvegyen az, akinek ehhez kell egy lökés.
2018. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!