Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy nem való nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy nem való nekem a kapcsolat? Vagy nincs is olyan, aki hozzám illene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában megint rámtört a magány az utóbbi 1-2 hétben, úgy érzem. 20 éves leszek idén, és még sosem volt igazán komoly kapcsolatom. Sosem jött össze senkivel, ha alakult is, mindig annyiban maradt. Most is alakulóban volt egy sráccal, de már kezdek lemondani róla, mert már nem találkoztunk lassan 3 hete, mert sosem ér rá. Nem akarom magamat sajnáltatni, de muszáj kiírnom ezt most magamból és tanácsokat kérnem, mert nagyon szarul érzem magam. Azt érzem, hogy nekem nem való a kapcsolat. Nagyon sokszor azt érzem, hogy kellene mellém valaki, de mikor belegondolok a helyzetbe, hogy kapcsolatban vagyok, azt érzem, hogy ez nem nekem való. Biztos vagyok benne, hogy nagyon meg akarnék felelni a másiknak és ez kikészítene. Miért nem jutok el még mindig a komoly kapcsolatig? Pedig barátkozós vagyok, szeretek ismerkedni, beszélgetni, könnyen megtalálom a közös hangot az emberekkel, de egyszerűen nem találok senkit, akivel azt érezném, hogy "na, Ő az". Ha ezt is érzem, végül nem lesz semmi belőle. Mi lehet a probléma? Segítsetek, kétségbe vagyok esve. 19/L

2018. jan. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Na. Pont én is ugyanilyen voltam. Tényleg. Pontosan.

Próbáld meg valakivel. Mégha nem is gondolod, hogy ő az. Tudom, könnyű mondani. De minél jobban megismersz valakit és te is hagyod megismerni magadat, annál könnyebb. Ilyen rövid idő alatt ez SENKIVEL nem alakulhat ki. Csak add oda magad olyannak, akit egy kicsit is jobban kedvelsz mint bárkit.

Sok mindent megadnék, ha megint 20 éves lehetnék és ezzel a fejjel újrakezdhetnék mindent és belementem volna olyan dolgokba, amikbe nem mentem, pont ezért.

2018. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy elfogadod, hogy "ilyen vagy". Ha nem jó, hogy ilyen vagy, akkor ne legyél ilyen. Tudatosan, aktívan cselekedj úgy, ami megfelel annak, ami lenni szeretnél. Ne elnyomd magadban, hanem értsd meg és változtasd meg.
2018. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
simán lehet..nekem sem való
2018. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik, igen. Nekem sok kapcsolatom volt, 10-nél is több, és mind szarrá is ment, pedig az esélyt mindenkinek megadtam, magamnak is. És minden alkalommal rosszul végződött.

Szerencsére, még viszonylag időben rájöttem, hogy feleannyit nem ér a dolog, amennyit kínlódni kell vele,és hagytam a 3,14csába az egészet. Egyedül, szingliként sokkal nyugisabb és jobb életem van, nők után kujtorogni = időpocsékolás. Igazán boldog csakis egyedül lehet az ember.

2018. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Szerintem is az a legfontosabb, hogy előbb egyedül találjuk meg a boldogságot, és ne egy másik embertől függjön, hogy boldogok vagyunk vagy sem. Csak ez ugye nagyon nehéz.

2018. jan. 23. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!