Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodom ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom ennyire? Miért rontok el mindent? Hogy változtassak ezeken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30 éves nő vagyok. Egy komolyabb kapcsolat volt az életemben, ez 5 évig tartott, eljegyzés is volt.

Azóta egyszerűen képtelen vagyok társat találni. Mondhatnám úgy is, hogy elijesztem a pasikat :( Nagyon hamar bele tudok zúgni valakibe,és néha már annyira ragaszkodom, hogy utólag belegondolva pár esetbe, szinte félelmetes :D

Példák: szeretem tudni, hogy merre jár, mit csinál. Ha tudom, hogy nem dolgozik, és mondjuk nem ír vissza, nem hív, stb. már egyből fura érzés fog el, elkezdek gondolkodni és hülye sztorikat gyártok.

Vagy például az új kiszemeltem elutazott. Tök jól elbeszélgettünk messengeren, képeket küldött, hogy merre jár. Ma 1 mondaton kívül semmit nem írt. Ezt sem értem, de egyből rossz érzés fogott el. Írtam neki más témáról, arra sem reagált.


Miért van ez? És hogy változtassam meg ezt a szörnyen rossz tulajdonságom?


2018. jan. 25. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem rágörcsölni a dolgokra. Kezeld lazán a dolgokat. A rossz gondolataiddal, néha beis vonzod a rosszat.
2018. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha normálisan tálalod az érdeklődést, nem gáz. Nekem jól esik, ha a barátnőmet érdekli, hol vagyok.

Az, hogy a srác manapság szinte semmit sem írt, simán nem érdekled eléggé. Olyat keress, akit érdekelsz.

2018. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De akkor máskor miért írt? Miért kérdezi meg, hogy milyen napom van? Elhiszem, hogy fáradt, mert ma jött haza, meg minden, de akkor is... Na mindegy, itt most nem ez a kérdés :)


Volt olyan, hogy egy pasi azért nem akart velem tovább talizni, mert úgy érezte, hogy megfojtom..

De mitől van ez a viselkedésem? Bizalomhiány, vagy mi a fene ez? :(

2018. jan. 25. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni, miért probléma az sok embernek, hogy ha a másik szereti tudni, merre jár, mit csinál. Nyilván nem az 5 percenkénti kérdezésre gondoltam számonkérő hangsúllyal, de azért egyszer-egyszer egy nap jó tudni, mivel pusztán érdekel. Amíg meg csak magadban gondolkozol a dolgokon, addig nem ártasz vele senkinek, de igyekezz is bent tartani ezeket. Biztos lehetsz benne, hogy valamikor igazad lesz, de szerintem az esetek többségében vaklárma elméleteket gyártani. Esetleg túl sok szabadidőd van gondolkozni, velem is megesik:D
2018. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert érdekelted, de nem elég komolyan. De lehet, hogy tényleg csak fáradt ma.


Megfojtásra mondott példát?

2018. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az még lemaradt, hogy amikor ez a dolog rám jön, annyira nyomasztó érzés jön rám, egyszerűen nem tudom magam lekötni, nincs kedvem semmihez, csak ezeken rágódom.

És az is érdekes, hogy ha ír a kiszemelt, vagy hív, vagy tudom, hogy találkozni fogunk, annyira feldobódok, hogy már az is túlzás. Mint aki berúgott :) Vigyorgok, táncolok a szobámban, hirtelen kedves leszek mindenkivel. Hülyén hangzik, ugye?


Azért nem 5 percenként jön rám ez a dolog, csak nagyon zavar, ha nem tudom, hogy hol van, kivel, stb.


Példa a megfojtásra? Hát amikor szabadnapja volt és úgy volt, hogy találkozunk. Facebookon láttam, hogy egész nap fent volt megállás nélkül (telefonfüggő volt a pasi, még éjszakára sem kapcsolta ki a netet). Írtam neki egyszer, kétszer, háromszor, meg is nézte, de semmi. És utána jött a duma, hogy nem a fb-on él :D

2018. jan. 26. 06:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy vegyük például a mostani "áldozatot". Tegnap egy jobb pillanatomban összeszedtem minden bátorságomat, és rákérdeztem a találkozóra, elhívtam egy programra. Odaírtam, hogy várom a válaszát, bár nem kellett volna.. Visszakérdezett, hogy milyen program? És ennyi, azóta semmi. És tényleg elhiszem, hogy fáradt, meg egyebek. De most egy igent, vagy nemet nehéz írni? :D
2018. jan. 26. 06:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Húhh sajnállak, szóról szóra ugyanezt jártam meg..aztán jól megjártam kiderült nem akarnak igazán komolyat...szóval lehet pont őket vonzod be???? Igen nálunk is jött megfojtással blabla...holott volt hogy két napig semmit nem írt ....na most akkor tényleg ki a hülye....

iszonyatos a felhozatal nem akarlak elkeseríteni..három éve próbálkozom egy kínlódásos kapcsolat összejött.. 43/N

2018. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!