Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan ragaszkodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ragaszkodom a páromhoz?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolatunk elég nehezen indult, ugyanis én voltam neki az első barátnője, ezért úgy kezelt, mint egy havert, simán "csajozott" bulikban...mindegy, szóval nehezen indult, én pedig iszonyatosan ragaszkodtam hozzá valamiért. A szüleim akkor váltak, talán ez is lehetett az oka. Azt hittem ez idővel enyhül, de egyszerűen teljesen ki akarom sajátítani, folyamatosan vele akarok lenni és megbántva érzem magam, ha ő éppen a haverjaival akar lenni és nem velem, pedig nem kellene. Azon is megsértődöm, ha elmegy a fiúkkal kocsmázni, mindig azt hiszem, hogy megcsal és ez szörnyű érzés.

Mit tehetek ez ellen? Nem szeretném ezt csinálni és mindig el is határozom, hogy legközelebb nem, de nem megy. Ha ott a pillanat egyszerűen vérig sértve érzem magam



2017. febr. 1. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha anno csajozott a bulikban, akkor nem csoda. Én már ott kiadtam volna az útját.

Egyébként meg menj vele, de simán lehet, hogy még mindig csajozik.

2017. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert ragaszkodsz ennyire, mert felvetted az alacsony onbizalmu labtorlo szerepet. A pasidat meg az elejen kellett volna kicseszned. Erdekes anno az en elso paromnak is elso baratnoje voltam, megsem csajozgatott sehol, meg tudta, hogy kell viselkedni egy emberi kapcsolatban... megdobbento tenyleg.
2017. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már nem csajozik, mert azt úgy gondolom tudnám, a kapcsolatunk elején és barátoktól hallottam, és tudom, hogy szeret, mert igyekszik nem is menni olyan helyre, ahol lány van, hogy ne érezzem magam rosszul.

2. kommentelő: nagyon eltaláltad, semmi önbizalmam és mindig azt érzem én megyek utána, nagyon félek, hogy elveszítem, mert nem vagyok elég jó neki

2017. febr. 1. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinalj olyan dolgokat( sport,hobbi,munka),amibol onbizalmat nyerhetsz. Legyel csinos,h tetszel mas pasiknak a jelenleteben. Ez is helyreteszi az eroviszonyokat.

A szuleid vslasa miattfelsz az elhagyastol. Innen a tulzott ragaszkodas. Szerezz baratokat,akikkel Te is talalkozol olyan gyakran,ah o is.

Ha ugyes vagy,megfordithatod a ragaszkodast: o fog jobban hozzad!

Az ilyen pasit minel jobban hanyagolod,annsl jobban fog futni utanad.

Kulcs: ne felj az rlvesztesetol. Ah ez megy,azzal megfordulnak az eroviszonyok.

N

2017. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, igyekszem megfogadni. Már elkezdtem konditerembe járni egy barátnőmmel, remélem idővel ez segít majd! :)

Köszi mindenkinek! :)

2017. febr. 2. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!