Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm folyton dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton dolgozik, hogyan vegyem rá, hogy többet legyen velem, időben jöjjön el a munkahelyéről? Vagy ez azt jelenti, hogy nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet van határozott munkaidő? Vagy túlórázik?

Sok helyen elvárják, hogy a munkaidő letelte után is bent maradjál dolgozni.

2018. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de mégis mit hisztizel?


Ha nem munkamániás a barátnőd, akkor fogadd el, hogy ennyi munkája van.

Vagy keress neki másikat, ami jól fizető és csak napi 8 órát kell dolgoznia.

2018. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bőven túlóra, ennyit szerintem, - amennyiben meg tudom ítélni - nem kellene dolgoznia feltétlen
2018. jan. 26. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen olyan melód ami jól fizet sőt nagyon jól fizet és problem solved.
2018. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkamániás, nem hiszem, hogy lehet az ilyeneken segíteni.
2018. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem kéne ennyit dolgoznia. Hm. Nekem ebből az jön le, hogy nem nagyon vagy képben a barátnőd munkahelyi viszonyaival. Az én apám nem úgy beszél anyám munkájáról, hogy talán meg szerintem, hanem mindennel pontosan képben van. Ha anyámnak túlóráznia kell akkor nem elkezd kombinálni, hanem tájékozódik, kérdez, anyukám meg mesél és tádám! Már nincs is kételkedés meg buta kérdések. Amit leírtál abból csak annyi derül ki, hogy te nem érzed jól magad, de semmi konkrétum nincs. Így hogy adjunk tanácsot?
2018. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy dolgozik, ez azt jelenti, hogy motivált és önállóságra törekszik. Független nő, ezért ne bántsd. Esetleg, ha amíg dolgozik, te is lekötnéd magad munkával, nem azon agyalnál fölöslegesen, hogy ő nem akar veled lenni.

Amúgy meg ha többet lennél vele ezt ne a fejéhez vágd, inkább vidd el egy hosszú wellness hétvégére valahova. A sok munka mellett biztos jót fog tenni a kapcsolatotoknak.

2018. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na de mégis, mennyit dolgozik?

Elég bizonytalan vagy a munkaidejében meg hogy meddig kéne bent lennie, tehát két lehetőség is van.

Dolgozik a barátnőd mondjuk napi 8 órában, 9-17-ig, de te csak félállásban vagy, és hisztizel hogy csak hatra van otthon, nem kettőre, mint te.

Vagy dolgozik a barátnőd 8 órában ugyanígy, de napi szinten nem hatra hanem tizenegyre jár haza, mert bent marad aktát tologatni.

Nyilván nem ugyanaz lenne a válasz, úgyhogy részleteket kérünk.

2018. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vagy dolgozik a barátnőd 8 órában ugyanígy, de napi szinten nem hatra hanem tizenegyre jár haza, mert bent marad aktát tologatni.

Nyilván nem ugyanaz lenne a válasz, úgyhogy részleteket kérünk.


ez a változat történik

2018. jan. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!