Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 év közötti fiúk! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év közötti fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök apja nem engedné, hogy ott aludjatok?

Figyelt kérdés

Igen, a felnőtt párkapcsolatokba írtam ki a kérdést, mert 22 éves vagyok. És azért nem költöztem még külön, mert még van 1 évem a suliból.


Az a helyzet, hogy apám utálja, ha nálunk vendégek vannak. De ezt még néha-néha elviseli, de csak estig, utána mindenkit el kell küldenem (barátokat is, nem csak pasit). Emiatt az együtt alvás nem lehetséges nálam, csak a barátomnál, ha van.


Szakítanátok emiatt a lánnyal, ha kiderülne ez?


Annyira szégyenlem, egyrészt a barátom előtt, amikor el kell neki mondanom, meg mindig haza kell küldenem este, másrészt az ismerőseim előtt, amikor kérdezik, hogy pl egy buli után miért nem alszik nálam a barátom vagy ilyesmi.


22/L


2018. jan. 26. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs mit ezen mit szégyellni. Apud ilyen és kész, el kell fogadni. Sokkal jobb a helyzet, mintha tiltana is a fiútól. A barátod is meg fogja ezt érteni, legalábbis muszáj lesz. Engem mindenesetre egyáltalán nem zavarna. Ha egy ilyen kis apróság problémát okoz, akkor kár is erőltetni.

Neked pedig csak annyit tanácsolok, hogy nőj fel. Nem kell lázadni. 22 évesen már főleg nem.

2018. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem a lányt, akkor nem csinálnék ügyet belőle.
2018. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi szégyellni való. Az ő háza, az ő szabályai.

31/f

2018. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, mert van saját lakásom ahol aludhatnák együtt.
2018. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szakítanék, aludnánk nálam és kész... :) Ez még nem szakító ok egyáltalán.

23/f

2018. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy szakítanék! Apád háza, az ő szabályai. Tiszteletben tartanám.


(én is utálom a vendégeket)

2018. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!