Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok, ha a barátnőtök videózásból szeretne élni?

Figyelt kérdés

Tehát az az álma, hogy egyszer egy befolyàsos egyén/cég/akárki felfedezi, és onnantól híres lesz.

Ezért nem is dolgozik, mert napi 8-10 órát tölt a felvételek elkészítésével, vàgásával, feltöltésével, nincs másra ideje.

Van saját csatornàja (a téma most mindegy, legyen mondjuk beauty blog, jàtéktesztelés, zene, akàrmi, amiben jó), és 1 év alatt körülbelül 3-400 követője, és keresni is kezdett vele, ha csak apránként (10 ezret azóta, hogy elkezdte) .


Ha látod rajta, hogy nagyon lelkes, szívvel-lélekkel csinálja, és lát rá esélyt, hogy be fog futni, hagynàd, hogy csinálja?


Neked kéne eltartani, illetve vezetni a háztartást is, mert nem ér rá egyikre sem.


A kérdés elméleti


2017. dec. 18. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csinálja nyugodtan, de nem költözök össze vele. Nem jó senkinek, ha függ anyagilag.
2017. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem tud belőle megélni, addig hobbiként csinálja.

Biztos nem tartanám el ilyen indokkal.

2017. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog lenne, hogy eltartod, ha jól keresel, és úgy érzitek, lesz belőle fizetése, hiszen sokan vannak, akik ebből bőven megélnek. De nehogymár egy tányért ne tudjon elmosni. Viszont aki okos, tudja, hogy a házimunkát bizony összehangolhatja a videózással. Pl felveheti videóra, hogy mit főzött, hogy készítette el. Amúgy a videósok heti max 3 videót szokott feltölteni. Ő mindennap tesz fel? Tudom, hogy a videósoknak sok idejük rámegy erre, de nem hiszem, hogy más mos, föz rájuk. Ez csak kifogásnak tűnik a részéről, mert dolgozol, hazamész és megcsinálod az ő részét. Bizony elkényelmesedett a barátnőd. Ne csináld meg a házimunkát, majd rájön. Hiszen te vagy az, aki tényleg dolgozik. Majd ha 5000+ feliratkozója lesz, akkor el lehet rajta gondolkodni, hogy ketten csináljátok a háztartást, addig ez csak hobbi, ami miatt nem csinál semmit. Pont ugyanaz, mintha egész nap gyöngyöket füzne, de csak 2 karkötőt tudna eladni, és arra fogná, higy hát ő neki nincs ideje semmire.
2017. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Napi 8-10 óra otthoni plnavakarás mellett hogy nincs ideje házimunkára? Ezt a részét nem értem...
2017. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A hazimunka kihagyasat en sem ertem, igazan beleferhetne. Amugy az nem baj, ha megprobalja megvalositani onmagat, csak tudni kell abbahagyni, ha mar nem megy elore a szeker.
2017. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Amig ebböl nem tudja fenntartani magat, addig az csak egy hobby. Persze, ha latok ra eselyt, tamogatom emberileg, akar segitek neki vagni vagy filmezni vagy uj temak keresesevel, de nem tartanam el egy even at.

A hazi munkaban is elvarnam, hogy igazsagosan kivegye a reszet, ha együtt lakunk. Ezt egyebkent abban az esetben sem tartom fairnek, ha mindket fel napi 8 orat dolgozik es csak az egyik vegzi el az itthoni teendöket. Nem erzem, hogy karistolna ferfiassagomat, ha megfogom a porszivot vagy kielem kreativitasomat a konyhaban vagy mosok stb. Azt viszont igazsagtalannak tartanam, ha mindent nekem kellene csinalnom, mert a masik almokat kerget.

Egyebkent a 3-400 követö elenyeszö. Raadasul egy magyar nyelvü csatornanak nagyon korlatoltak a bövülesi lehetösegei. Ha nem talal szponzorokat, akiknek termekeit reklamoznia kell, amtöl mar elfogult allaspontot kepvisel, akkor a nezöszam 1000-szeresevel sem lesz meg sztar.

Ha ez a hobbyja es szereti csinalni, örülök neki. Ha erre aldozza minden energiajat es idejet, akkor kenytelen vagyok szembesiteni öt a valosaggal.

2017. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Ha látod rajta, hogy nagyon lelkes, szívvel-lélekkel csinálja, és lát rá esélyt, hogy be fog futni, hagynàd, hogy csinálja?


Neked kéne eltartani, illetve vezetni a háztartást is, mert nem ér rá egyikre sem. "


Nincs annál rosszabb mint mikor az álmaink megvalósításában éppen a párunk gáncsoskodik, nem támogat.

Viszont ha tényleg nem csinál semmit otthon, akkor érdemes lenne értelmes módon elbeszélgetni vele.

Biztosítani affelől hogy te támogatod, örülsz annak amit csinál, viszont vanak más dolgok is az életben...

2017. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem zavarna ha videózna, csak tegye bele a családi kasszába amit bele kell illetve a házi munkából vegye ki a részét.

Nem vagyok senki sugar daddyje, szóval el nem tartanám az száz %.

2017. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól, amennyiben dolgozol is mellette. Ha otthon ülsz,arra várva,hogy majf valaki felfedez, az elég gáz. Én biztos nem tartnálak el, mert egyrészt, örülök,hogy magamat eltudom,hála a szánalmasan alacsony magyar béreknek. De ha megtehetném, akkor se tartanék el egy olyan embert, aki munkaképes szellemi, testi képességeit illetően, illetve nem 14-15 éves, aki diákmunkából "él", csak azért, mert ő otthon ábrándozik.
2017. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kettős érzés van bennem ezzel kapcsolatban.

Egyrészt tök jó, hogy valaki ennyire lelkes, hogy valaki időt és energiát nem kímélve menetel előre a céljai elérésének érdekében. Magamat látom benned. Hosszútávú céljaim között van nekem is, hogy a képalkotással foglalkozhassak, viszont itt jön az érem másik oldala, mert én nem azért kezdtem el, hogy ebből éljek meg, hanem mert érdekelt a téma. Elkezdtem tanulni, majd később a szenvedélyemmé vált. Olyan magasra szintre fejlesztettem, hogy már majdnem profi szinten űztem, így pénzt is kerestem vele, viszont megélhetést még nem nyújtott. Már sajnos nincs időm rá a munkám miatt. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy eleve rossz, ha valamit a pénz miatt kezd el csinálni az ember, és nem azért, mert a szenvedélye. A pénz mindig csak egy pozitív járuléka a szenvedélynek. Ezt Dancsó is elmondta már ezzel a témával kapcsolatban. Bár én nem nézem őt, mert már trash videókat gyárt. Semmi humorérzék, semmi egyediség nem jellemzi a videóit... Vele is megtörtént a hírnevesítés és a sztárosítás. Meglátta, hogy mivel lehet sok pénzt szerezni, és olyan videók készítésére állt rá, és nem olyanokat csinál, amiket jónak gondol, viszont negyed annyian se néznék meg. Ez a gond. Már őt se a szenvedély hajtja, hanem a pénz és a hírnév. A kérdésed alapján téged is az hajt. Csak tudod az a gond, hogy teljesen érték nélküli és tucat lesz, amit így gyártasz, aminek nincs értelme. Nem is ismerek Magyarországon olyan "videóst", aki valami egyedit alkotna. Mindegyik csak a trasht nyomatja. Gameplay, beauty, rakcióvideó, kihívásvideó...stb Engem kiráz a hideg ezektől a szaroktól, már bocsánat a kifejezésért.

Szóval a kérdésedre válaszolva:

Ha valami egyedit alkot, és értéket képvisel a videóival, akkor támogatnám, ha szemetet gyárt, mint a "videósok" 98%-a, akik semmit nem hoznak létre és semmi egyedit nem állítanak elő, akkor nem. Igazából a konzervgyárban dolgozó munkás is több értéket teremt, mint ezek a youtubeon.

2017. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!